Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera Elemis Delta KK 3548 problem z podlaczeniem

29 Cze 2008 18:34 1698 3
 • Poziom 10  
  Witam serdecznie .Mam problem z podlaczeniem tej kamery do OTVC marki Neptun M750T. Prosba dotyczy uzyczenia instrukcji obslugi kamerki oraz innych uwag pomocnych w rozwiazaniu tego problemu.
 • Poziom 10  
  Prosze o dokladny opis ustawien parametrow dla danego wejscia -wyjscia - w tej kwestii akurat jestem laikiem.Nie mam zielonego pojecia rowniez o jakim amperKamera Elemis Delta KK 3548 problem z podlaczeniemarzu powinien byc zasilacz .
 • Poziom 23  
  zasilanie dla kamery należy podłączyć do zacisków +12V (+) z prawej strony.Wyjście sygnału video z kamery to Video out.Należy zakupić wtyczkę BNC najlepiej taki typ który nie wymaga użycia zaciskacza do wtyczek ( nie wiem czy w pan posiada taki zaciskacz).
  Żyłę główną przewodu typu RG59 należy podłączyć do wtyczki Scart w telewizorze a ekran( oplot)do masy czyli wspólnego ujemnego bieguna gniazda scart.
  Przełącznik 3 służy do ustawiania balansu bieli,przełącznik 4 do ustawiania działania obiektywu(w zależności czy jest on z przewodem lub nie podłączonym do czarnego gniazda z tyłu kamery.