Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AIWA TV-C1400KH

07 Paź 2002 12:12 2821 24
  • Poziom 10  
    WITAM PONOWNIE.
    TELEWIZOR MOŻNA WŁ.I WYŁ.TYLKO SIECIOWYM WŁĄCZNITIEM.
    POZA TYM NIC NIE DA SIĘ PRZEŁĄCZYĆ ANI Z PILOTA ANI Z TV.
    NA TLE SZUMU NA KINESKOPIE CENTRALNIE WIDAĆ CIEMNY KWADRAT.
    CZY MOŻE BYĆ TO BLOKADA RODZICIELSKA?
    PROSZĘ O POMOC.
  • Poziom 26  
    Dlaczego zasmiecasz forum po raz kolejny tym samym tematem?
    Poza tym na klawiaturze jest "caps Lock" ktory pozwala pisac normalnym tekstem (male-duze) co jest stosowniejsze do rangi problemu.
  • Poziom 10  
    Wielkie dzięki koledze.Ppozdrawiam. :roll:
  • Poziom 39  
    Z tymi duzymi literami to zeczywiscie przesada ale jak ktos prosi o pomoc to nie powinno sie go nazywac smieciarzem, oczywiscie moim zdaniem. Ja sam musialem kilka razy moje posty przesowac do gory aby wkoncu dostac odpowiedz. W twoim przypadko moze oczywiscie byc blokada rodzicielska ale rownie dobrze procek lub pamiec. Napisz czy w tym kwadracie cos jest lub da sie cos wpisac zregoly blokady rodzicielskie sa zwiazane z jakims kodem chaslem itp. :lol:
  • Poziom 26  
    Dlaczego Richi starales sie ublizyc koledze moim kosztem ?
    Ja przynajmniej takich intencji nie mialem, tym bardziej, ze juz pare dni wstecz staralem sie mu pomoc.
    Moze rzeczywiscie kol. Jogi nie wie ,ze do odswiezenia starego tematu wystarczy dac kolejna swoja sugestie ,zeby znalazl sie na wierzchu?
    Smieca czesto bardzo porzadni ludzie...
    a "smieciarz" w jezyku polskim to juz epitet i to obrazliwy!
    Wybacz Jogi koledze ta doslownosc, ale ja zdecydowanie od niej sie odzegnuje.
    Sprobuj cos dalej pomierzyc bo w schemacie ktory ci podeslalem zasilacz jest bardzo podobny i moze procesor nie dostaje +5V.
  • Poziom 10  
    Dzięki za zainteresowanie.
    W kwadracie na ekranie nie ma grafiki.Podpada mi eeprom 24lc16,ale nie mam bina do sprawdzenia.
  • Poziom 39  
    Kolega eugen chce odwrocic kota ogonem cytuje k. eugena

Dlaczego zasmiecasz forum po raz kolejny tym samym tematem?
    Poza tym na klawiaturze jest "caps Lock" ktory pozwala pisac normalnym tekstem (male-duze) co jest stosowniejsze do rangi problemu

mysle ze nic dodac i nic ujac :lol:
  • Poziom 26  
    Sprobuj go odczytac, zapamietaj stara zawartosc,po czym zapisz kostke samymi jedynkami ,a nastepnie zerami. Sprawdzisz w ten sposob EEproma. Jak OK to nagraj stara zawartosc , bo lepsza ta niz zadna. Ja niestety nie mam nic podobnego w swoich zbiorach. Pozdr.
    Do kol. Richiego.
    Jak bys nazwal obiektywnie swoj ostatni Post ?
    Czy sluzy on rozwiazaniu problemu jaki postawil Jogi ?
    Przeciez kazdy moze przeczytac moja odrobine zlosliwa wypowiedz pare postow wczesniej.Moze zajmijmy sie problemem nad ktorym ja zastanawiam sie od piatku i darujmy sobie bolesc nad urazona ambicja.
    PS
    Przepraszam Jogi za kolejny nietakt w wydaniu kolegi, bo mysle ze moje mentorskie "fo-pa" mi juz wybaczyles.W koncu jest to forum dla facetow a nie grzecznych panienek i dosadny jezyk jest tu na miejscu.
  • Poziom 10  
    Koledzy ja tak szybko się nie gniewam.
    Jeśli chodzi o litery to nie powiem nie jestem zbyt bystry w pisaniu na klawiszach,ale staram się.
    Zasilanie +5 na procku zgadza się.
  • Poziom 29  
    Richi napisał:
    ...cytuje k. eugena.Dlaczego zasmiecasz forum po raz kolejny tym samym tematem? .....

"Zaśmiecanie forum" a "śmieciarz" to chyba są dwa zupełnie różne słowa.Co ?.
  • Poziom 20  
    Panowie te Wasze "uwagi" są śmieszne- ile macie lat? 10-12a może mniej!
  • Poziom 20  
    Może umówcie się na piwo i wszystko se wyjaśnicie!
  • Poziom 29  
    Wyjaśniliśmy tylko kilka spraw.......A co do wieku - to w zasadzie mółbym chyba być dziadkiem na tym forum.
  • Poziom 20  
    Oczywiście żartowałem i nikogo nie chciałem urazić!
  • Poziom 10  
    Witam.
    Zapisałem eproma samymi zerami i poprawiło się.Po włączeniu włącznikiem sieciowym zostaje w stendby i zaczął reagować na klawisze z telewizora.Nadal nie działa z pilota (pilot sprawny).Grafika na ekranie jest.
    Potrzebuję dobrego bina.Jeśli ktokolwiek może pomóc to bardzo proszę.
    Pozdrawiam.Adam
  • Poziom 14  
    AD:eugene czy mozesz wyjasnic celowosc zapisu jedynek?
    Jogi jaki procek tam stoi?
  • Poziom 26  
    Pisanie samych zer i jedynek na zmiane sluzy do sprawdzenia EEproma . A celowosc wkladania do TV taka sama jak wyzerowanego. Mikrokontroler czesto przelaczany jest pojedynczymi bitami. Najlepiej oczywiscie miec bina od danego modelu bo wtedy jest gwarancja zgodnosci uzytych opcji,klawiatury lokalnej i klawiszy pilota.
    Jogi ,najpierw sprobuj plik "aiwa", bo jest do nowszej generacji-weszly mi w odwrotnej kolejnosci.
  • Poziom 10  
    Dzięki za biny,ale niestety nie udało się.
    Procek w tym TV to TOMSON 64 nogi montowany od strony druku SMD
    DW 195C-DE5 ETS P990201231
  • Poziom 26  
    Jak bede mial chwile to sprawdze kilka adresow.Moga pasowac biny thomsonowskie. Sprobuj ustalic podobienstwo z ktoryms nowszym Thomsonem. Pozdr.
  • Poziom 10  
    Witam ponownie.
    Wszystkim dziękuję za pomoc.Zdobyłem bina i wszystko ok.
    Jeśli ktoś potrzebuje to bardzo proszę załącznik.
    Pozdrawiam ADAM.
  • Poziom 26  
    Juz sobie sciagnalem. Gratuluje sukcesu.