Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kserokopiarka Xserox Document Centre 230 ST zamknij podajnik

30 Cze 2008 10:33 735 4
  • Poziom 15  
    witam mam u klienta taką maszynę, problem polega na tym ze wyświetla zamknij podajnik. oczywiście szuflady są pozamykane. nie ważne na którą szufladę przełączymy jest komunikat zamknij podajnik. miał może ktoś podobny przypadek. przyznaje sie ze xeroxa robię sporadycznie raz na jakiś czas, i nie do końca wiem o co mu chodzi.
  • Poziom 15  
    ok kopiarka jest juz u mnie. może inaczej, maszyna nie przechodzi w tryb gotowości, co chwile tylko zaskakuje taki elektromagnes nad utrwalaniem kopiarka tak jak by miała wystartować ale nic z tego. klient sam ją rozbierał bo cos tam. nie potrafi mi wytłumaczyć o co mu chodziło czemu ją rozbierał itd. jeśli ktoś ma jakiś pomysł to proszę o jakąś podpowiedz.
  • Poziom 26  
    Napisz dokładnie co wyświetla na panelu i co Ci zaskakuje elektromagnesik?
  • Poziom 15  
    wiec tak
    "not ready to copy"
    "close tray 1" ewentualnie jak przełączymy na inny podajnik to nam sie ewntualnie nr: podajnika. co do elektromagnesu to ten który steruje mechanizmem hmm takich łąpek (pazurków) kture prowadzą papier albo na dupleks albo na kopiarke.

Dodano po 1 [godziny] 44 [minuty]:

co jeszcze zauwazyłem kopiarka zachowuje sie tak jak by była zwieszona nie reaguje na otwarte pokrywy itd.

Dodano po 44 [minuty]:

ok udało sie kopiarka ruszyła kopiuje dzieki za pomoc zamykam temat
  • Poziom 9  
    Czy jak naciśniesz ręką włącznik sygnalizacji zamknięcia podajnika oryginału to lampa scanera się świeci ?