Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Regulator stratny do Suzuki Katana

30 Cze 2008 23:08 4710 7
  • Poziom 31  
    Własnie takie cos jak wyzej spedza mi sen z powiek. Sprawa wyglada tak poprzedni oryginalny regulator popsuł sie i popalily sie zarowki z przodu. Kupilem regulator firmy RMS zamontowalem go ale pojawil sie teraz inny problem poniewaz motorek przestal odpalac. Iskra jest tylko jak cykam rozrusznikiem natomiast jak krece caly czas to iskry brak. Czy w starym regulatorze bylo cos co wzmacnialo sygnal na cewke? Czy ja cos podlaczylem blednie.
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Stary regulator 4 czy 5-cio przewodowy?
  • Poziom 31  
    Stray na 5 przewodów nowy również.
  • Pomocny post
    Zasilnie CDIka masz z regulatora przewodem biało niebieskim, czyli zobacz napięcie na nim.
    Gaszenie do masy przewodem czarno czerwonym
    Uszkodzienie regulatora mogło utrupić CDI, zobacz jeszcze impulsator czy dobry
  • Poziom 31  
    Impulsator ok impuls mam caly czas. Motorek palil do konca wiec CDIk jest chyba ok. Czy zasilanie CDIka ma byc stale?
  • Pomocny post
    Tutaj nie jestem pewny ale podczas kręcenia i dalej podczas pracy ma być
  • Poziom 31  
    To moze po prostu cos pokrecilem z podlaczeniem. Zaczne od zaciskow na nowym regulatorze jest A;A;+B;G;GND. Czyli podlaczone mam odpowiednio GND masa, G ww przewod na CDIk, +B 30 z akku, A swiatła a nastepne A nie jestem pewny jutro sprawdze i dam znac. Choc moze juz cos pokrecilem to prosze o sprostowanie. Znalazlem na allegro taki modul jak mialem i taki jak kupilem. Oto oryginal http://moto.allegro.pl/item391505418_regulator_napiecia_suzuki_katana_skuter_nowy_.html a dalej ten nowo zakupiony http://allegro.pl/item390640582_regulator_napiecia_rms_piaggio_vespa_ngr_gilera.html
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    oznaczeń na schemacie nie ma ale pewno kolejność wyprowadzeń będzie się zgadzała

Regulator stratny do Suzuki Katana