Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Yamaha A-700 Poszukiwany schemat, manual, serwisowka

01 Lip 2008 11:10 2181 7
  • Poziom 13  
    Witam...
    Poszukuje schematu, manuala albo serwisówki do wzmacniacza Yamaha A-700. Znalazłem co prawda na elce do A-720 (i kilku innych modeli) ale widze ze trochę się różnią. Goggle tez milczą w tej sprawie. Gdyby ktoś tak miał i zechciałby udostępnić byłbym zobowiązany.
    Pozdrawiam...
  • Poziom 12  
    sam posiadam ten wzmacniacz i niestety jakichkolwiek informacji o nim szukać to jak igły w stogu siana;/ mozna powiedzieć, że nic, kompletnie nic nie ma... Jedyną szansą jest właściciel, który posiada ją od nowości wraz ze wszystkim papierami...
  • Poziom 13  
    I właśnie takowy jest poszukiwany :)))
    Pozdrawiam :)
  • Poziom 12  
    to ja się dołączam do poszukiwań, bo także potrzebuję wszelkich informacji o tym monstrum;p
  • Poziom 13  
    Moje monstrum kiepsko brzmi :/
    Kolega tez ma tą Yamaszke ? A mogę mieć prośbę. Jeśli by kolega miał chwilkę wolną to może mógłby zrobić fotkę spodniej części płyty głównej wzmacniacza – ze szczególnym uwzględnieniem lutowań nóżek tranzystorów. Byłbym wielce zobowiązany. Aha i jeszcze jedno a mianowicie we wzmacniaczu po prawej stronie dolnego radiatora (tego przy panelu frontowym) znajdują się 4 białe rezystory cementowe czy u kolegi tez się one dosyć mocno grzeją ? Nim napiszę prośbę o pomoc w dziale serwis chciałbym gruntownie rozeznać sytuację :)
    Pozdrawiam...
  • Poziom 20  
    Witam! Zamieściłem tu:https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=5307853#5307853
  • Poziom 12  
    to już chyba nie jestem potzrebny, nie musze go rozbierać :D staho posiadasz może konkretne i wiarygidne informacje dot. paramatrów tego wzmacniacza?