Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

światła tył dodge carawan

01 Lip 2008 14:40 2324 5
  • Poziom 17  
    Witajcie !
    Jak przerobić tylne światła (migacz i stop) w dodg-u carawanie ?
    migacz chcę dać do klosza cofania(żółtą żarówkę)i przepiąć kabel, cofania osobną lampę,
    problem tylko ze stopem i migaczem od strony elekt.czy można dodać osobny przewód od: + bezp,automat stop,do lamp tył i migacz zostawić tak jak jest ?!
    miłego dnia
    omron
  • Poziom 42  
    Masz trzecie swiatlo stopu w klapie?No....i temat rozwiazany
  • Poziom 29  
    Kolego ostatnio robiłem takie cos w swoim. To żaden problem przerobić. Tylko nie bardzo rozumiem co ty chcesz przerabiac ze stopem skoro jest on w czerwonym kloszu, na swoim miejscu. Musisz jedynie dodatkowo załozyc białe lampy pod zderzak i doprowadzic do nich przewody z pod tylnych lamp, czyli tylko pod zderzak. Gdy go zdejmierz to tam sa gumowe zaslepki które po przebiciu i przeprowadzeniu przewodu beda działały jako uszczelnienie.
    W tych lampach od góry jest światło cofania to tylko pod te przewody podpinasz te lampy z pod zderzak,
    Kolejne to pozycja i kierunek czerwony. Odcinasz przewód który jest jako kierunek i podpinasz pod nowa pomarańczową żarówke w przezroczystym kloszu.
    Na samym dole jest pozycja ze stopem, tam juz nic nie ruszasz pozosatje jak jest i jest dobrze.
  • Poziom 17  
    mtracz
    dzięki za zainteresowanie-zapomniałem dodać że żarówka realizuje
    3 światła -- małe włókno pozycyjne,drugie włókno: stop / migacz.
    Po zapaleniu się stop - u jeśli włączymy migacz to stop "miga"
    Teraz właśnie sedno mojego pytania:czy mogę wykorzystać (odciąć) przewód
    migacza o tej żarówki stop/migacz i podpiąć do innej żółtej-czy elektonoka na to pozwoli i druga sprawa czy można z trzeciego stop-u zasilić dwie żaówki
    (te normalne w kloszach)
    sorry za nieporadność w opisie
    miłego dnia
    omron
  • Poziom 17  
    Wielkie dzięki za udzieloną pomoc,
    zrobione,
    temat zamykam
    miłego dnia
    omron