Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JVC sterowanie z kierownicy

gracus7 01 Lip 2008 16:13 3269 3
  • #1 01 Lip 2008 16:13
    gracus7
    Poziom 26  

witam
    znajomy kupił opla VEKTRĘ z 2000roku i ma w niej jeszcze oryginalne radio na kasety które jest sterowane z kierownicy i wyświetla stacje na wyświetlaczu w pulpicie a moje pytanie dotyczy podłaczenia nowego radia JVC KD-G731 radio to ma z tyłu wyjście opisane jako możliwość sterowania z kierownicy a znając życie domyślam się ze Opel nie ułatwi zadania i nie będzie miał wtyczki kompatybilnej i podejrzewam że będzie potrzebne jakies dodatkowe urządzonko czy się mylę?jeśli tak to czego szukać i gdzie najlepiej?
    no i oczywiście pewnie nie będzie możliwości używania dużego wyświetlacza dla danych z radia??

0 3
  • #2 02 Lip 2008 12:20
    SlaweK
    Poziom 43  

Dokładnie, te sterowania w kierownicy napewno nie są kompatybilne co nie znaczy że oryginalnego z auta nie da się poprzerabiać, co wymaga dokładnego poznania go. Dla laików potrzebny jest interface ale nie wiem czy firma JVC taki oferuje do Opla i swojego radia. Są firmy które robią takie urządzonka tylko czy w takiej kombinacji to musisz ich zapytać.

SławeK

0
  • #3 02 Lip 2008 12:25
    gracus7
    Poziom 26  

wydaje mi się że przerobić raczej się nie da bo z radia wystaje wtyczka jack na przewodzie czyli wszystko idzie cyfrowo...

0
  Szukaj w 5mln produktów