Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

szukam schematu podłączenia haka VW Passat B5

ansok1 02 Lip 2008 14:17 10334 2
  • #1 02 Lip 2008 14:17
    ansok1
    Poziom 2  

Witam szukam info na temat podłączenia instalacji elektrycznej haka do VW Passata B5, kupiłem używany hak ORISA z instalacją hak ten pochodził także z VW B5 są na nim jakieś przepinki do lamp tylnich po podłączeniu robi się choinka na desce świeci się lampka od przeciwmgielnych, jak włączam kirunek to miga wsteczny itp. zostały mi także dwie wtyczki które nie wiem gdzie wpiąć bo nie ma do czego może jest potrzebny jakiś przekażnik:cry:
    proszę o jakąś pomoc w tej sprawie:cry:

• #2 02 Lip 2008 18:04
    milejow
    Poziom 42  

Zadna filozofia,wydlubac z netu opis podlaczenia gniazda przyczepy,kontrolka(probowka)w dlon i podpinac do kabli od lamp tylnych

• #3 03 Lip 2008 13:45
    ansok1
    Poziom 2  

milejow napisał:
    Zadna filozofia,wydlubac z netu opis podlaczenia gniazda przyczepy,kontrolka(probowka)w dlon i podpinac do kabli od lamp tylnych

ok dzięki za rade w ostateczności tak zrobię, tylko po co ciąć i lutować kable jeżeli jest orginalna wiązka VW z wtyczkami i przepinkami ciekawy jestem czy potrzebny jest jakiś przekażnik czy nie? może jego brak powoduje tą choinkę, wczoraj podpiąłem się bez tych przepinek i już są pozycyjne z jednej strony, kierunki ok, przeciwmgielne ok, wsteczne ok, jeden stop

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME