Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebne Dokładne Fotki Lub Opis Połączenia Kabli W Audi A4

djleonn 02 Lip 2008 19:29 4349 6
  • #1 02 Lip 2008 19:29
    djleonn
    Poziom 2  

Witam!!!
    Posiadałem radio http://www.erta.ru/base/audi/concert_cd.shtml
    i skradziono mi je, odcinając wszystkie kable..., kupiłem takie same radio j/w ale nie mam zielonego pojęcia jak mam je podłączyć .... kupiłem wszystkie potrzebne kostki w ASO ale nie wiem jakie kolory i wiązki kabli mają być podłączonę ....
    Dlatego moja wielka prośba proszę o opis lub fotke kabli (schemat wejść jest na linku)
    Dzięki ;)

0 6
  • #2 03 Lip 2008 01:21
    diagsystem
    Poziom 15  

A może Kolega uzupełni informacje w profilu - a dokładniej skąd jest?? Ułatwiłoby to możliwość pomocy - może jest ktoś w okolicy kto mógłby się tym zająć...

Pozdrawiam

0
  • #3 03 Lip 2008 01:58
    SlaweK
    Poziom 43  

Po pierwsze to teoretycznie może pomóc, w praktyce trudno znaleść idealnie takie samo auto z takimi samymi kolorami w wiązkach i idealnie takim samym wyposażeniu czyli z taką samą instalacją. Co oczywiście nie oznacza że nie można rozpracować tych kabli jak się wie czego się tam spodziewać i jak to sprawdzać. Wykład na ten temat komuś leniwemu byłby mało pożyteczny a dla kumającego dość długi. Czasem prościej żeby to zrobił fachowiec z okolicy.

SławeK

0
  • #4 03 Lip 2008 17:29
    djleonn
    Poziom 2  

Sorki , zapomniałem uzupełnić profil....
    byłem dzisiaj u Skalika w Mikołowie i LIPA !!!
    Nie potrafią nic zrobić...

0
  • #5 03 Lip 2008 18:36
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Zapewniam Cię że przy pomocy miernika i przede wszystkim własnej wiedzy /czyli głowy/ na 100% da się to zrobić :idea: .

A że ludziom się już nie chce - cóż jak w Polsce dla większości ludzi wydać powiedzmy 50zł jest już za drogo to ja też niespecjalnie się dziwię że nikomu się nie chce i prorokuję że niedługo to o dobrego fachowca będzie jeszcze trudniej.

0
  • #6 03 Lip 2008 18:49
    LWD11
    Poziom 29  

opis gniazda do tego radia znajdziesz na stronie studio24, tak że już coś masz, najprawdopodobniej tył jest aktywny, a przód pasywny, głośniki łatwo znajdziesz bateryjką, plusy, stały i postacyjkowy jak i światła (ill) żaróweczką, przewody do aktywnego tyłu(jeżeli taki jest) są odrobine cieńsze od głośnikowych, czy zasilających, odpał tego wzmacniacza to najprawdopodobniej biały przewód, możesz przez żaróweczkę podać na niego 12V i palcami dotykając pozostałych cienkich przewodów nasłuchiwać brumu, i znajdziesz LiP tyłu, pozatym napewno jest tez tam masa sygnałowa do tego tyłu(czasami są dwie kanału LiP wczepane w swoje miejsce w kości mini iso).
    Może jutro znajde w rozpiskach kolory przewodów.

0
  • #7 04 Lip 2008 11:59
    djleonn
    Poziom 2  

LWD11 napisał:
    opis gniazda do tego radia znajdziesz na stronie studio24, tak że już coś masz, najprawdopodobniej tył jest aktywny, a przód pasywny, głośniki łatwo znajdziesz bateryjką, plusy, stały i postacyjkowy jak i światła (ill) żaróweczką, przewody do aktywnego tyłu(jeżeli taki jest) są odrobine cieńsze od głośnikowych, czy zasilających, odpał tego wzmacniacza to najprawdopodobniej biały przewód, możesz przez żaróweczkę podać na niego 12V i palcami dotykając pozostałych cienkich przewodów nasłuchiwać brumu, i znajdziesz LiP tyłu, pozatym napewno jest tez tam masa sygnałowa do tego tyłu(czasami są dwie kanału LiP wczepane w swoje miejsce w kości mini iso).
    Może jutro znajde w rozpiskach kolory przewodów.

Będe Bardzo wdzięczny :D:!:

0
  Szukaj w 5mln produktów