Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Analizer pod wzmacniacz

14 Lut 2004 15:53 1328 12
  • Poziom 28  
    no wiec teraz tu musze napisc mój problem był on w innym dziele ale jakos nie daja sobie z tym rady .. wiec mianowicie chodzi mi wzskanik pozimu sygnału na okreslone czestoliwosci wychodzace ze wzmacniacza... w zakresie od 18 - 20 kHz z podziałem na poszczegulne Hz (wygladało by to cos mniej wiecej jak w winampie....to co sie rusza w górym lewym rogu programu )jakies
    schematy linki czy cos innego jak cos to prosze słac na [email]dnbass@tlen.pl[/email] dzieki z góry
  • PCBway
  • Poziom 19  
    Analizator widma hmmmm , pewnie na ledach?
  • Poziom 28  
    EOEOG napisał:
    Analizator widma hmmmm , pewnie na ledach?

tak ... innego sposobu nie widze .. chyba ze jakis wyswietlacz lcd ale tu wzrastaja koszty ... wiec pozsotane przy ledkach .. posiadam juz schemat analizatora na wszystkie Hz od 20-20 kHz ale chce osobno dla przykładowo
    18- 50 hz
    150-170 hz
    itd.....
  • PCBway
  • Spec od samochodów
    Proponuje PIC16f818+TDA7416+wyswietlacz 2x16znaków najlepiej VFD.
  • Poziom 28  
    gdzie nzajde dane katologowe tych scalaków ?
  • Spec od samochodów
    Dane PIC16f818 na stronie Microchipa
    TDA7416 na stronie ST
    VFD znam tylko Noritake.
  • Poziom 29  
    DNBass napisał:
    tak ... innego sposobu nie widze .. chyba ze jakis wyswietlacz lcd ale tu wzrastaja koszty ... wiec pozsotane przy ledkach

Można na lampach EM84 (magniczne oczko), projekt był nie tak dawno w EP (nie pamiętam który numer ale było coś takiego, czteropasmowy).
  • Poziom 28  
    Vault Dweller napisał:
    DNBass napisał:
    tak ... innego sposobu nie widze .. chyba ze jakis wyswietlacz lcd ale tu wzrastaja koszty ... wiec pozsotane przy ledkach

Można na lampach EM84 (magniczne oczko), projekt był nie tak dawno w EP (nie pamiętam który numer ale było coś takiego, czteropasmowy).
    mnie interesuje tylk analizator w. na ledkach ... potrzebuje tylko same filtry cała reszte juz mam ( tzn schematy)

filtry srodkowoprzepustowe razy 5 i dwa dolno- i górno - przepustowe ..z tymi ostatnimi nie ma problemu :)
  • Poziom 21  
    analizator widma jest w downloadzie elektrody
  • Poziom 18  
    W download widzialem gdzies prosty programik do obliczania filtrow. Wiec Chyba nic trudnego (wystarczy RC). A jak nie to Sztuka elektroniki, tam tez cos bylo
    pozdrawiam;]
  • Poziom 28  
    oki mam jakis program ale nie czaje jak go obsłuzyc :( (to jest dosowy program ) jak ktos wie jak go sie obługuje to niech napisze aj k nie to bym prosił link do jakiegos lepszego i prostrzego