Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

maszyna do pieczątek

grepyras 02 Jul 2008 22:44 4538 2
 • #1
  grepyras
  Level 12  
  Witam mam prośbę kupiłem niedawno na allegro maszynę do pieczątek i według opisu robiąc nie wychodzi mi.
  Maszyna jest jakby w teczce świetlówki są od spodu, film mi wychodzi natomiast po wlaniu polymer nic mi nie wychodzi brak jest liter tylko twardnieje polymer. a szczegółowo to jest na szybę kładę film na niego cienką folie na ob koło taśmę z rowkami po bokach wylewam polymer na niego folia i szyba. Załączam na 8 sek. odwracam szyby i na 140 sek. i nie wiem co źle robię z góry dziękuje
  --------------------------------------------------------------------------------
 • #2
  niutat
  Level 36  
  Witam, jutro popytam kolegę on się tym zajmuje, myślę że coś Ci doradzi, ale wydaje mi się że 140 sek. to stanowczo za dużo.
  Może 14 sek. :? :?:
 • #3
  niutat
  Level 36  
  Rozmawiałem z kolegą, sprawa nie jest taka prosta jak by się wydawało, po pierwsze klisza w miejscach w których nie ma liter ma być idealnie czarna( nie szara i nie brązowa tylko czarna nieprzeźroczysta)po drugie czas naświetlania zależy też od wielkości pieczątki lub ilości pieczątek w naświetlarce, kolega ma naświetlarkę dwustronna więc u Ciebie ten czas będzie zapewne inny, jeśli cała powierzchnia polimeru twardnieje to czas masz na pewno za duży( u kolegi to ok. 80 sek.) tak że musisz poeksperymentować.
  Powodzenia.