Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co o tym skuterze sądzicie ?

03 Lip 2008 09:33 1713 6
  • Poziom 23  
    Witam

Kupuję sobie skuter żeby dojechać na działkę i przejechać się po mieście i się zastanawiam jak Wam się podoba z wyglądu ??

Co o tym skuterze sądzicie ?

Wiem że za ładny nie jest ale podobają mi się skutery które przypominają starsze czasy np:ose,vespę

+ jego jest że ma łańcuch który nie pęka tak jak w prawe wszystkich skuterach, prosta konstrukcja dzięki czemu wiele napraw, mogę zrobić własnoręcznie,koło zapasowe ;]
  • Poziom 39  
    A może pokazałbyś zdjęcie w większej rozdzielczości?

Piszesz, że ma napęd na łańcuch, ale to jest skrzynia automat czy manual? Automat i tak ma pasek albo mokre sprzęgło odśrodkowe (quady). Ja tam zostałbym przy manualu i moim ukochanym Simsonie SR50C
  • Poziom 15  
    Witam osobiscie wolabym jakas aprilke panu polecic np.atlantic 125 leonardo 125 moze nawet habana 150 taki stylowy troche :) pozdrawiam
  • Poziom 27  
    Jak już pisałem w innym temacie jestem elektrykiem w serwisie gwarancyjnym tego badziewia i ODRADZAM!! Nie zależnie od wyglądu i nazwy tego szmelcu montują tam kilka podobnych do siebie chińskich silników. Kup jakiś używany sprowadzony z włoch.
  • Poziom 39  
    He, ja też tak samo pracuje przy skuterach i też popieram opinię o tych nowych zabawkach.
    Bajaj to jest indyjska produkcja. Z pewnością będą kłopoty z częściami. Kiedyś szukałem informacji o motocyklach Bajaj i jednym skuterze - wyszło na to, że jego "v-max" był strasznie śmieszny, a niektóre rozwiązania były jeszcze bardziej kontrowersyjne.
  • Poziom 30  
    A ja powiem inaczej: nie kupuj skutera.

Jeśli potrzebujesz transportu, użyj mpk. Jeśli ma być wygodny, kup samochód. Jeśli ma radzić sobie w korkach, kup rower lub motor. Jeśli potrzebujesz szybkości i wiatru we włosach - kup motor.

Taki skuter to właściwie nic, taka chińska zabawka dla małych dzieci.

Swoją drogą, denerwują mnie kretyni popisujący sie swoimi nowymi skuterkami i szalejący nocą pod blokiem.