Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Digital MULTIMETER H2105B[Sprzedam]

chyziek 04 Lip 2008 13:41 2522 7
    chyziek
    Poziom 10  
    Witam, mam dziś do zaoferowania miernik przywieziony z Niemiec, miernik w 100% sprawny Nie znam sie na tym za bardzo ale podam te dane które wiem ze ma na pewno i z których korzystałem. Dane techniczne: Wyświetlacz LCD (podświetlany) Napięcie DC: 200mV do 1000V Napięcie AC: 2V do 700V Natężenie DC; 2mA do 20A Natężenie AC; 2mA do 20A Rezystancja: 200 Ohm do 20MOhm Pomiar pojemności; 2nF do 200uF Częstotliwość; 2kHz Test diod Test ciągłości obwodu Pomiar temperatury W zestawie znajduje sie miernik i komplet kabli, fotki na e maila, katalog: http://www-group.slac.stanford.edu/essg/pdf/ABCs_of_Multimeter_Safety.pdf
    cena do uzgodnienia, czekam na propozycje, Bodzio1250(malpa)wp.pl
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
    chyziek
    Poziom 10  
    To nie abc bezpiecznego używania tylko jego funkcje, dodam jeszcze ze chce go sprzedać za ok 170zł
    Balu
    Poziom 38  
    chyziek napisał:
    to nie abc bezpiecznego używania tylko jego funkcje, dodam jeszcze ze chce go sprzedać za ok 170zł

To może warto tam zajrzeć?
    W tymże opisie funkcji brakuje BARDZO wielu paramtetrów...
    chyziek
    Poziom 10  
    tak brakuje kilku, bo ma dużo ich a ja sie na tym wszystkim nieznam
    Balu
    Poziom 38  
    Człowieku, nawet błedów nie podałeś na poszczególnych zakresach, widać, że się nie znasz, bo to NIE jest opis funkcji...

Sorry za 170zł musisz podać WSZYSTKO co ten miernik oferuje jak nie idź na alledrogo może ktoś kupi za 20zł:)
    Bo firmy jakoś nie podałeś... więc:)
    PS mój mastech za 90zł ma większe możlwiości:)
    sp9nsq
    Poziom 15  
    Kilka dni temu na Allegro dokładnie taki poszedł za cenę wyżej wymienianą. Te 170 zł to naprawdę drobna przesada. Widać że użytkownik zdecydowanie się "nie zna".