Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Cannon A75 wysunal obiektyw i koniec

fiddle 04 Jul 2008 20:59 1616 2
    fiddle
    Level 11  
    Witam all
    Mam problem z Canonem A75 robiłem zdjęcie i nagle pokazał się napis że mam baterie słabe i sie wyłączył, więc zmieniłem kombinacje baterii żeby zrobić zdjęcie które chciałem aparat wysunął obiektyw i koniec
    Baterie naładowałem i tez jak chce go włączyć to lampeczka mrygnie i słychać dzwięk krótki dźwięk jakby kliknięcia i nic sie nie dzieje kiedyś to jak miałem podobną sytuacje to normlanie odpalił a teraz klapa
    Miał ktoś z was coś podobnego bo z tego co widzę na forum to nie bardzo

P.S. Aparat sprawdzałem na różnych bateriach
    Robert 1960

Level 32  
    Witam !
    Jeżeli aparat na gwarancji to do serwisu, a jak już po to tu masz wskazówki jak go rozebrać i zobaczyć co się stało, podejrzewam, że coś jest nie tak z obiektywem - http://qman.fotokala.ee/index.html
    Pozdrawiam !
    Robert
    fiddle
    Level 11  
    Też tak podejrzewam bo jak dociśne leciutko obiektyw to za każdym włączeniem on go wsuwa troszkę aż dojdzie do takiego monentu że zamiast go dalej wsuwać wysunie go do poprzedniej pozycji
    A co do rozbierania to chyba się nie podejmę za dużo tam jest tego wszystkiego, dam go do jakiegoś servisu i za parę złotych może to zrobią a jak nie no to trudno ;/ chodź żal będzie