Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bloker a nowy soft 9.01 do DSX 6010

15 Lut 2004 17:02 5368 6
  • #1 15 Lut 2004 17:02
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #2 17 Lut 2004 17:19
    art23
    Poziom 25  

to jest soft all cam i nie ma to z blokerem nic wspolnego .Bloker jest to plytka wypozasorzan w uklad pic z odpowiednim wsadem aby filtrowac ecm-y .Pozdr

0
  • #3 17 Lut 2004 19:33
    Hirek2
    Poziom 25  

art23 napisał:
    to jest soft all cam i nie ma to z blokerem nic wspolnego .Bloker jest to plytka wypozasorzan w uklad pic z odpowiednim wsadem aby filtrowac ecm-y .Pozdr

Witam.
    Małe sprostowanie soft 9.01 ma zablokowane przepuszczanie uprawnień na kartę.
    Soft 9.10 to AllCam umożliwiający oglądanie coś więcej niż tylko FTA i ABsat.

0
  • #4 23 Lut 2004 22:09
    Arti_25
    Poziom 16  

Witam mam pytanie mulivision i polsat na jakich sa satelitach ?? i jak ustawic syriusza jesli mam ustawione na zwykle kanaly fta chyba z hot birda a moze z astry tam gdzie jest polsat i polsat2 Za pomoc dziekuje i pozdrawiam

0
  • #5 23 Lut 2004 22:39
    lechoo
    Poziom 39  

Jak masz teraz ustawioną antenę na HotBirda (13*E) - a masz napewno jeśli odbierasz polsat, to musisz przekręcić antenę o kilka stopni w lewo (patrząc od tyłu anteny), Sirius jest na pozycji 5*E. Najlepiej ustawić sobie na tunerze jakiś kanał FTA i kręcić w lewo anteną aż do złapania sygnału. Można też użyć w philipsie opcji wyszukiwania satelity, trzeba w menu wpisać jako parametry kanału podstawowego jakiś transpodner z Siriusa, np. 12054MHz, SR 27500, FEC 3/4, polaryzacja V (pionowa).
    Jeśli chodzi o Multivision to jest na tym samym satelicie co Polsat - Hotbird 13*E.

Teraz moje pytanko: czy Philipsie działa Conax, jeśli tak to z jaką kartą? Chodzi mi konkretnie o Canal Digital oraz Kioski z Thora (1*W).

0
  • #6 13 Mar 2004 15:41
    vcd_a
    Poziom 18  

Wiem, że to troche głupie miejsce na umieszczenie tu mojego postu ale prosze o jedno POMÓŻCIE MI, jak mam rozkodować DSB3010 zeby móc ogladac programy kodowane: wszystkie sugestie prosze kierować na maila vcd_a(malpa)interia.pl, dzieki z góry moja wiedza jest niewielka więc proszę o pomoc

0
  • #7 13 Mar 2004 19:09
    Henry(k)
    Poziom 30  

vcd_a napisał:
    Wiem, że to troche głupie miejsce na umieszczenie tu mojego postu ale prosze o jedno POMÓŻCIE MI, jak mam rozkodować DSB3010 zeby móc ogladac programy kodowane

Jest bardzo prosty sposób. Należy udać się do dystrybutora danego pakietu (np. Cyfry +) i zakupić abonament. Otrzymana tam karta dostępu warunkowego umożliwi oglądanie wykupionych programów kodowanych.
    Myślę że wyczerpująco i jasno odpowiedziałem na zadane pytanie.

0