Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kupie radiotelefon motorola 136 - 174 MHz

malina998 05 Jul 2008 10:56 3763 17
    malina998
    Level 17  
    Witam. Kupie radiotelefon firmy motorola. Interesują mnie takie radyjka jak: GM 900 , GM 360 , GM 1200 lub MC2100
    Chciałbym tez uzyskać opinie o tych radyjkach ktore lepiej wybrać :)
    Moze ma ktoś inne propozycje ? Interesują mnie tylko te radyjka, które pracują w tych częstotlliwościach i mają wyświetlacze.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    161MDS01
    Level 24  
    Witam!Ja posiadam GM900 i jestem zadowolony, na elektrodzie zamieściłem program "scaner" który zamienia motorolę w radiotelefon o dużych możliwościach.Pozdrawiam

Daniel
    lukashb
    Level 39  
    GM1200- Radio trankingowe 10 kanałowe, moc do 10W. Z wyświetlaczem choc to zależy od panelu jaki siedzi, może byc 2 wierszowy 14 znakowy albo malutki bodajże 7 znakowy. Pasmo UHF
    GM360- Radio do pracy konwencjonalnej, wykorzystywane przez PSP, Policję, Służbę Zdrowia i inne organy. 255 kanałów, moc regulowana programowo od 0,8W do 30W. Często spotykany model na pasmo VHF.
    GM600- Zależnie od wersji wykonania, jedno kanałowa bez wyświetlacza i 4 kanałowa z wyświetlaczem, bardzo ograniczone radio, głównie do pracy w trankingu MPT1327 jak GM1200. Na wyświetlaczu w pracy konwencjonalnej widnieje numer kanału od 1 do 4 i głośniczek się pojawia który informuje nas o odbiorze, lecz to nie jest istotne, Niewiem czy mogę tak powiedziec ale widzę że w swoim niku masz 998 co by nasuwało to, że jesteś ze straży, jeżeli to prawda to polecam GM360. Pozdrawiam!
    malina998
    Level 17  
    no ze strazy :) i mały bład.. zamiast gm 600 miało być gm 900 :) obecnie mam gm 300 ale potrzebuje coś z większym wyswietlaczem tak aby mozna było nadac nazwy kanałom. Jak wygladją cenowo te radyjka oczywiscie używane ?
    161MDS01
    Level 24  
    Witam!Jak chcesz nadawać nazwy poszczególnym kanałom to GM1200 z wierszem 14cyfrowym.Ceny wachają się różnie od 400-600zł.A gdzie chcesz tego używać?W aucie czy w domu?Pozdrawiam

Daniel
    User removed account
    User removed account  
    malina998
    Level 17  
    No więc tak.. Radyjko jest raz w domu a raz w samochodzie.. Głównie chodzi mi o nasłuch. Jezeli chodzi o GM 1200 na allegro widziałem tylko w pasmie 403-470MHz . Są chyba rózne rodzaje tego radyjka.. z duzym wyświetlaczem i z małym..
    lukashb
    Level 39  
    161MDS01 wrote:
    Witam!Najpierw proponuje popatrzeć http://f4bqn.free.fr/Mods-GM1200/identification.htm a później pisać że się kogoś wprowadza w błąd.Pozdrawiam

Daniel
    To to ja dobrze znam, ale kolega wyraźnie napisał, że z Allegro, a w tym momęcie są 2 sztuki GM1200 na UHF, więc raczej to nie ja wprowadzam w błąd. Proszę czytac dokładniej.
    sq6ade
    Level 40  
    malina998 wrote:
    No więc tak.. Radyjko jest raz w domu a raz w samochodzie..Głównie chodzi mi o nasłuch.

Więc sobie odpuść motkę i inne programowane z PC radia dla roboli.

Za tą kasę o której mowa powyżej można kupić niezłe używane radio pokrywające " z palca" całe interesujące pasmo VHF lub UHF.
    malina998
    Level 17  
    Dlaczego mam sobie odpuścić ??? hmm ?
    SP5IT
    VIP Meritorious for electroda.pl
    malina998 wrote:
    Dlaczego mam sobie odpuścić ??? hmm ?
    sq6ade wrote:
    Za tą kasę o której mowa powyżej można kupić niezłe używane radio pokrywające " z palca" całe interesujące pasmo VHF lub UHF.

Michał
    malina998
    Level 17  
    " z palca " ? Moze jakieś przykłady tych radyjek..
    wladek83
    Level 32  
    Do Kolegów SPxxx :
    Podajcie ceny tych urządzeń i dostępność w Polsce.

Jeśli zdecydujesz się na MC2100, daj znać. Mam.

Pzdr.
    malina998
    Level 17  
    Ja jednak wole radyjka Motoroli.. Więc jak ? Ma ktoś moze jakieś radyjka motki na sprzedaż ??

Ponawiam zapytanie.. Poszukuje motoroli na pasmo 136-174 Mhz używane: Motorola GM1200 , GM360, GM900, MCS200 lub MC2100