Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Proszę o identyfikację wzmacniacza firmy BOSE

07 Paź 2002 18:38 3203 4
  • Poziom 15  
    Kupiłem niedawno na wolumenie ze złomu wzmacniacz samochodowy 5 kanałowy, sam wzmacniacz jest dość nowy, prawdopodobnie pochodzi z niemiec i został wymontowany z jakiegoś AUDI, zamkniety był w czarną obudowę, z której wyprowadzone było tylko jedne 25 pinowe złącze, sama konstrukcja bardzo solidna: dwustronny druk, pokryta lakierem. Tak jak w tytule jest to wzmacniacz firmy BOSE wykonany dla AUDI, całość składa się z dwóch płytek: pierwsza na której sa końcówki 3xTDA7393
    (stereofoniczne, około 2x30w, co daje w sumie 6x30w)+LM2901N(może do sterowaniem stand-by), na drugiej płytce jest 5x jakiś układów firmy BOSE ao takiej sygnaturze:

BOSE
    1233524 W99HN047
    MALAYSIA

prawdopodobnie są to korektory do kształtowania charakterystyki.

Teraz wielka prośba do wszystkich o pomoc w uzyskaniu odpowiedzi na poniższe pytania:
    -czy sygnał podawany na wzmacniacz jest w postaci cyfrowej?
    -czy sterowanie pracą tych korektorów odbywa się po szynie I2C?
    -czy ktoś posiada jakiś schemat podobnego wzmacniacza?
    -może ktoś ma rozpiske tego tajemniczego złącza 25pin?

Wszelkie porady i wskazówki mile widziane.
  • Poziom 29  
    Witam. Też mam taki wzmacniacz Bose tylko troche inna nazwa " Bose AMP3510 Dedra sedan Amplificatore BN". Został wymontowany z auta sprowadzonego z Niemiec , ale bez żadnych kabli i wtyczek.Na jego temat nic nie ma w necie . Jedynie na jakichś zagranicznych stronach coś było o tej firmie , ale nie o tych wzmacniaczach. Jak coś ciekawego uda ci sie dowiedzieć na ten temat to daj mi znać na gg 2015893 NARAZIE
  • Poziom 31  
    Witam! Mam podobny problem mam wzmacniacz BOSE o oznaczeniu BOSE AMP3500A , który również posiada złącze 25 pinowe ale nie mam pojęcia jak go podpiąć. Na necie nie moge znaleźć takich informacji. Moze ktoś z Elektrody posiada jakies dokumentacje, opisy wyprowadzeń?? Za wszelkie info będę naprawde wdzięczny. Pozdrawiam :)
  • Poziom 10  
    Poszukuję takiego wzmacniacza do instalacji radiowej w samochodzie Audi C4. Mam decka AudiBose i wiem że z takim radiem będzie współpracował. Nie mam pojęcia czym różni się bose od "zwykłych" wzmacniaczy samochodowych, ale po podpięciu radia do zwykłego wzmacniacza nie było możliwości regulacji siły dźwięku potencjometrem w radiu (grało na max). Podejrzewam tylko bo nie znam się na tym, że wzmocnienie realizowane jest we wzmacniaczu na podstawie jakichś sygnałów z radia. Mogę zaoferować w zamian wzmacniacz który mam: Sherwood 4x25W.
  • Poziom 12  
    Witam posiadam opis złącza wzmacnacza bose 4 i 6 kanałowego wzmacniacz napędzany jest sygnałem m.cz o amplitudzie 500 mv opis złącza prześle na priw
    pozdrawiam