Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt acapulco MP52

05 Lip 2008 16:29 2165 5
  • Poziom 9  
    Posiadam blaupunkta acapulco mp52 i niestety przy dluzszych trasach radio sie wylacza tzn restartuje.
    Mysle ze jest to spowodowane grzaniem sie radia .... co mozna z tym zrobic ?
    Aha nie wiem czy ma to znaczenie ale nie mam kieszeni montazowej do radia, poprostu jest wlozone.

Tak wogole czy ktos ma moze na sprzedaz kieszen odrazu z wyprowadzonymi przewodami do MP52 ?
  • Poziom 9  
    Nikt nie pomoze ?
  • Poziom 21  
    Obejrzyj dokładnie instalację, jakie głośniki, ile, jaka impedancja, czy instalacja zrobiona schludnie, to ma znaczenie dla problemu, który opisujesz. Jeżeli głośniki są 4-omowe a wyjścia odseparowane od masy, nie ma prawa nic się wydarzyć, chyba, że końcówka mocy jest uszkodzona.
    Pozdr :-)
  • Poziom 9  
    OK a powiedz mi czy jest jakis sposob na to zeby radio sie nie restartowalo ?
  • Poziom 43  
    Oczywiście że jest, kupić nowe radio z nowym autem, to pewny sposób, obmacywanie i obwąchiwanie z reguły nic nie daje a skoro nawet nie opisałeś jak wygląda instalacja.
    Radia Blaupunkta z nowszych serii to już chińszczyzna, może nieco lepsza od no name. Mają one kostki ISO do podłączenia do auta, auta też mają kostki ISO, najczęściej ale nie zawsze tak samo okablowane jak radio. Z resztą chińskie kostki ISO tez lubią nie łączyć. Radia montuje się w tzw półkieszeni by tylko je zamocować ale można dokupić lub dorobić taką kieszeń by je wyjmować całe.

SławeK
  • Poziom 22  
    A ile plusów dochodzi do radia, blaupunka ma logike zapołonu i jak nie będzie dwóch, jedenego stałego a drugiero po stacyjce plusa to radio się po godzinie wyłczy