Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

radio 7" dvd,tv-problem z odbiorem stacji radiowych

mariusz-mondeo 05 Lip 2008 16:40 1221 5
  • #1 05 Lip 2008 16:40
    mariusz-mondeo
    Poziom 2  

Witam. mam takie pytanie. Kupiłem nie dawno radio na aukcji allegro takie z dużym wyświetlaczem dvd i tv. problem z tym że radio to ma bardzo słaby odbiór stacji radiowych praktycznie cały czas szumi a jak juz cos znajdzie to tylko na postoju. próbowałem w innym samochodzie i problem pozostaje więc antenę wykluczam zasilacz antenowy też nie pomaga. czy jest jakiś sposób żeby to naprawić

0 5
  • #2 05 Lip 2008 17:35
    SlaweK
    Poziom 43  

Reklamować u sprzedawcy, niech sprawdzić to co sprzedał...

SławeK

0
  • #3 05 Lip 2008 22:05
    mariusz-mondeo
    Poziom 2  

W tym rzecz że jedno juz reklamowałem i mi zamienił w ramach gwarancji więc kolejny raz będzie problem

0
  • #4 05 Lip 2008 23:00
    SlaweK
    Poziom 43  

Może po prostu ten typ tak ma, nie musi odbierać, ma wszystko mieć. Trudno zgadnąć, a antenę masz zwykłą czy ze wzmacniaczem a także czy do właściwego gniazda ją podłączasz ?

SławeK

0
  • #5 05 Lip 2008 23:25
    mariusz-mondeo
    Poziom 2  

antena jest raczej ok poprzednie fordowskie radio grało spoko, później miałem blaupunkta też było ok.
    a z tym może jest tak jak mówisz. wszystko ok poza radiem. może wiesz czy da się to dostroić

0
  • #6 06 Lip 2008 00:06
    SlaweK
    Poziom 43  

Nie poprawisz producenta czy "produ-centa'. Ocenia się czułość porównując odbiór na innym radiu i na kawałki drutu jak oba się zachowują. Wymaga to pewnej wprawy i osłuchania.

SławeK

0
  Szukaj w 5mln produktów