Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

magnat x force do auta - Jaka obudowa ? (pomogl + punkty)

dayv 07 Lip 2008 07:37 2245 18
  • #1 07 Lip 2008 07:37
    dayv
    Poziom 24  

Witam

Czy bylby Ktoś tak uprzejmy i miły i zamiescil tutaj gotową obudowe do glosnika magnat xforce3000 ? Sub ma jezdzic w aucie (a4) Niestety nie potrafie licyc prostokątnego portu nie wiem jak interpretowac wyniki także najlepiej byloby gdyby Ktos wlasnie zamiescil gotowy projekt.
    Odwdzięczę sie punkcikami :)

0 18
  • #2 07 Lip 2008 11:50
    rusek
    Poziom 11  

Polecam strefacaraudio.pl ,tam ci pomogą,policzą i podpowiedzą co i jak

0
  • #3 08 Lip 2008 12:06
    dayv
    Poziom 24  

Kurcze zalozylem konto napisalem poprosilem i wrzucili w kosz :)

Może jednak znajdzie sie Ktos Kto pomoze wyliczyc skrzynie pod niego ?

0
  • Pomocny post
    #4 10 Lip 2008 10:44
    sebring89
    Poziom 21  

dayv masz konto na strefie, to git boze zle sformuowales temat albo taka obudowa juz istnieje...
    mam taki projekt jak i glosnik, wolna chwila ci go podesle...

0
  • Pomocny post
    #5 10 Lip 2008 14:53
    mlody1921
    Poziom 29  

masz dane głośnika wpisujesz w winisd dajesz 45L netto (po odjeciu głośnika i portu) i próbujesz ja kiedyś mialem xforce ale i chyba grał w 45 L port daj okrągły 10 cm średnicy

0
  • #6 10 Lip 2008 16:13
    dayv
    Poziom 24  

Wlasnie mialem 10 port i swiszczalo strasznie niemilo. Sebring podeslal piekny projekt chyba Bartka :) Wielkie dzięki chlopaki !

ps. Z programu wychodzilo mi ze dobrze byloby go dac wlasnie w 40l ale chce zrobic te skrzynie na tip top takze w gre niewchodzi blad zle docietej plyty bo kocyk watka gabeczka skorka szkoda by mi bylo kasy :)

Pare punktow + Pomogl dla Was.

0
  • #7 29 Lip 2008 18:37
    dayv
    Poziom 24  

dobra skrzynie zbilem i okleilem.

Estetyka powiedzmy na -4 (raczej 3+ wiem gdzie patrzec.....)

Teraz czas instalacji... kable przeciągne sam pewnie ale samym podłączeniem niech juz se ktos zajmie.... ja sie za to nie zabieram...
    Kaable dietz 20mm wzmacniacz jakis tam blaupunkta (niby ma miec 300w w mostku)

Ciekaw jestem jak to zagra :)

0
  • #8 29 Lip 2008 22:26
    sebring89
    Poziom 21  

podlaczenie jest w sumie latwiejsze niz przeciaganie kabli :d jak by cos to zadawj pytania i sobie sam poradzisz z tym..
    daj foto suba jak juz wszystko podlaczysz :d
    pzdr

0
  • #9 30 Lip 2008 08:21
    dayv
    Poziom 24  

wiesz co przeciagalem juz kable i z malymi problemami sie udalo. Ale podlaczenie to juz byla lipa...... nie wiem czy wzmacniacz moze uszkodzony....

Ale spoko najpierw przeciagne kable a potem mnie moze poprowadzisz za ręke :)

0
  • #10 30 Lip 2008 11:51
    sebring89
    Poziom 21  

heahe nie no tam za reke, poprostu jak bys mial gdzies jechac i wtopic z 5dyszek za podlaczenie to w sumie lepiej samemu powolutku podpiac...
    ale fotki jak mozesz to zrob jak to bedzie wygladac w bagaju;)

0
  • #11 30 Lip 2008 16:01
    dayv
    Poziom 24  

Kable przeciągnięte (poszlo bajecznie prosto). Zdjęcia wrzucie dzis wieczorkiem.

Ale co do samego podpiecia.... to nie wiem zkad mam wziasć kabel remote.... mam jvc avx1.

Jaka teraz jest kolejnosc ? Od czego zacząć. najpierw podpinac plus z akumulatora a potem podpinac go do wzmacniacza ? I jeszcze z kad wziasc mase. Mam a4 w sedanie i chce podwiesic wzmacniacz. Kabla od masy mam gora na 40cm.

0
  • Pomocny post
    #12 30 Lip 2008 19:24
    sebring89
    Poziom 21  

nom plus z aku (pamietamy o bezpieczniku) do bagaja, a mase to spokojnie do blachy daj tylko ewentualnie zpiluj troche lakier dla lepszego kontaktu.
    remote to niebieski,bialy kabelek z kostki grajka i idzie do rem na wzmaku.... troche ogolnikowo napisalem.
    ahas najpierw wepnij kable do wzmaka potem zaloz plusowa kleme na akumulator, a na koncu kleme masy zaloz i najlepiej po podpieciu wszystkiego dopiero wlaczyc graja....

0
  • #13 30 Lip 2008 20:41
    dayv
    Poziom 24  

Zabezpieczenie na kablu w tym momencie to chyba 50 lub 60 amper (dietz 20mm) A wzmacniacz posiada zabezpeiczenie laczne 40amper (2x20) Gdzie ja kupie taki bezpiecznik do oprawki tego dietza? OIne sa dostepne wszedzie ?

0
  • #14 01 Sie 2008 20:33
    dayv
    Poziom 24  

dobra instalacja zkonczona. To co sie dzieje teraz w aucie to czysta nieprzyzwoitosc. Basu jest za duzo...Co innego że jest zestrojoiny dosc nisko i nadaje sie praktycznie wylacznie do HH. W techno to on raczej nic ciekawego nie pokzuje. Ale HH az sie milo slucha :)

0
  • #15 01 Sie 2008 21:00
    sebring89
    Poziom 21  

jaki masz wzmak do tego:D ?? nom 3000 ładnie bije heahe

0
  • #16 02 Sie 2008 09:29
    dayv
    Poziom 24  

kupilem na alle za 120pln :D blaupunkta 2200 i smiga az milo. Musialem mu kondki powymieniac bo deczko przypuchly i gra gitara :)

HH jest wypierd. Techno tak sobie D&B poracha.. Czyli idealnie :D he.

Moderowany przez Sylwek:

Popraw wszystkie swoje posty w których używasz jakiejś bliżej niezrozumiałej "nowomowy" . Nie używamy tutaj slangu..takiego slangu jaki prezentujesz , dbaj o język ojczysty , jeżeli do wieczora nie spełnisz moich zaleceń otrzymasz drugie ostrzeżenie . [Sylwek]

0
  • #17 02 Sie 2008 11:53
    sebring89
    Poziom 21  

nom wiesz w tej cenie to i tak daje sobie dobrze rade, 2200 akurat go w miare zasili. ja w swojego dalem 70% mozliwosci atx990 i heh nie wymiekal.
    mysle ze 2x x-force super nadaja sie do zabudowy bo prezentuja sie zacnie i juz mozemy powiedziec ze robi to jakies tam cisnienie...
    dorzuc jeszcze fote czy filmik jak to u ciebie wyglada...

0
  • #18 02 Sie 2008 13:05
    dayv
    Poziom 24  

Chetnie bym porawił jakbym mógł... ^ ale nie mogę edytować postu :|

No w sedaniku fajnie bije fajnie :) Ale wystarczy otworzyć bagżnik i już robi sie z 3 razy ciszej. Także cale cisnienie jest dosć szczelnie zamknięte.

Troche wstydze się tego pokazywać bo nie wyszło to zbyt ładnie....tzw malo estetycznie.... Oklejanie mi nie wyszlo...
    Następnym raazem zrobie to lepiej.

0
  • #19 29 Wrz 2009 22:09
    skoczekwtp
    Poziom 1  

Witam tak pomyślałem ze się przykleję
    kopiłem teraz x force 3000 za jakiś tydzień będę miał jeszcze jednego x forca 3000 zbudowałem skrzynie 80l dzielona na 40lx2 i jak narazie on jest wsadzony tylko ze pierdzi możne być to wina tego ze skrzynia nie ma jeszcze bas refleksu?? i wszytsko jest zmontowane na szybko i cala instalacja bedzie na lepszych kablach to jest tylko na teraz a napedzam to jak narazie to axton c 500 później będzie magnat rx mono
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/875ef1dd21a79cc5.html

0