Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

3210 cos dziwnego ;)

07 Paź 2002 22:53 2689 8
  • Poziom 28  
    Witam

Mam maly problemik z nokia 3210 otuz nie tak jest cos z dzwiekiem tzn. oglonie to wszystike sygnaly typu dzwiek dzwonka, klawiszy itp. okey ale problem sie pojawia gdy osoba do nas dzwoni lub my do niej, efekt jest taki jakby glos sie zalamywal. Podlaczylem komorke pod komputer i Wintesla test i w rubrce "simulation call" (czy cos podobnego) testu nie przechodzi (FAILD) SNR(A/D) converter oraz czasami sensitivity ??? Moglby mi ktos doradzic co jak czym naprawic ???

Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    Cobba. Przelutuj,jeśli umiesz,albo daj komuś,żeby ci to zrobił. Jeśli to nic nie da,to Cobba do wymiany.
  • Poziom 11  
    Dolby ma racje to cobba robilem sporo takich przypadkow i wystarczylo tylko ja podgrzać hotairem (lutownica na gorące powietrze).
    wiścej info: gadu gadu 573980
  • Spec od GSM
    :lol: , słuchajcie Prz3ma on dużo wie!

do Prz3ma:Wreszcie przeczytałem jakiś post od ciebie bo mało sie u nas udzielasz. :?
  • Poziom 28  
    No to teraz musze znalesc kogos z taka lutownica (bo nie ma jakiegos domowego sposobu na to ;) )
    Dzieki
  • Specjalista - oświetlenie sceniczne
    połórz na COBBIe papierek, tak żeby ją wyświetlacz docisną. Jak to COBBA to musi poskutkować! tak samo "robię" problemy z zasięgiem! i co nmajwarzniejsze CHODZI! (a ile czasu to inna sprawa.... :lol: )
  • Poziom 28  
    ty bolek co za jaja to dziala 8O , tylko ze musze odpowiednio dobrac grubosc tego papierka bo puzniej jakis odcisk na wyswietlaczu sie pokazuje
  • Specjalista - oświetlenie sceniczne
    no to fajnie!
    teraz dobierz odpowednią grubość papierka i leć do jakiś armeńców do komisu srzedac słuchawkę- nie wiem ile to będzie działąć. jak papierek zmięknie to komuś rura też... :roll:

wisisz mi DSS!
  • Poziom 28  
    nie nikomu nie bede upychac tego w kazdym razie w takim stanie, chyba ze to przylutuje pozadnie. Dzieki wszystkim za pomoc macie BARDZO DUZE PIWO :D