Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kamera przemysłowa + wideodomofon

wipp 08 Jul 2008 14:12 2093 2
Optex
    wipp
    Level 10  
    Mam pytanie kupiłem wideofon ze stacją bramową w której jest mała jakaś kamerka słabej jakości. W dzień widac a le w nocy biała plama. Czy da się i jak zamontowac kamerę przemysłową np.: kamera P228SONY. Obecnie od stacji bramowej do wideofonu idzie 4-ro żyłowy kabel (natężenie, masa, video, audio). Kamerę do zasilania 12V to jasne, ale jak z kablem Video. Bo jest on jakby to powiedizć 2 żyłowy. Czyli Video i masa. (jeżeli źle mówię to prosze mnie poprawić), video podłączę do kabla video który i dzie do wideofonu, a co z tym drugim ? Do masy od zasilania czy nic z tym nie robic . Czy to będzie działało. Prosze o rade czy to da się zrobić .Z góry dzięki.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Optex
    donald
    Level 13  
    video-domofonów jest wiele i wiele rozwiązan na przesył wideo ale zakładajac ze jest tak jak piszesz to wystarczy podłączyć zasilanie i kabel wideo do kamery a masa bedzie wspólna i bedzie działać
    wipp
    Level 10  
    dzięki wielkie za opowiedź, własnie podłaczyłem na próbe kamerę cyfrową do nagrywania filmów Canona i działa tak jak przypuszczałem i kolega dodatkowo potwierdził moją teorię swoja praktyką.
    Dziekuję zamykam temat.