Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Thunderbird 'uszkodził'(?) konto pocztowe

po3 09 Lip 2008 00:29 1502 8
  • #1 09 Lip 2008 00:29
    po3
    Poziom 9  

Witam. Ostatnio robiłem formata, wszystko przebiegło jak zawsze - szybko i bezproblemowo, zainstalowałem co trzeba i jak zawsze zainstalowałem klienta pocztowego Thunderbird. Jak zwykle ustawiłem go aby obsługiwał te same co zwykle konta pocztowe - na o2.pl oraz na gmail.com. Wszystko OK... do czasu
    Po jakimś czasie włączam thunderbirda żeby sprawdzić pocztę a tu na o2 błąd - złe hasło lub/i login... no dobra, zdarza się, że menedżer haseł sie walnie. Ale na gmailu to samo... Ok, więc dałem sobie z thunderbirdem spokój, wchodzę na pocztę przez stronę www a tam to samo :/ Nie pasują hasła ani na jednym, ani na drugim koncie.. jakimś sposobem Thunderbird pozmieniał mi hasła na kontach (tak przypuszczam) i nie mogę się na żadne zalogować :( o odzyskiwaniu haseł nie ma mowy bo konta są stare i jak sprawdzałem na pytania pomocnicze to były to jakieś brednie o których już dawno dawno zapomniałem...
    Czy ktoś jest w stanie mi pomóc ?? Bardzo mi zależy na tych kontach :(
    dodam, że usunąłem obydwa konta z thunderrbirda - nie pomogło, odinstalowałem go - też nic...
    aha i jeszcze jedno - zarówno na o2 jak i na gmail'u mam ten sam login (jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie)
    Z góry dzięki za pomoc ;)

0 8
  • #2 09 Lip 2008 00:32
    Marcinek321
    Poziom 12  

Jeżeli pozmieniał Ci ten programik hasła to jedynym wyjściem jest albo ich przypomnienie ale wspomniałeś że próbowałeś i nic z tego albo poprostu spróbuj przypomnieć sobie wszystkie hasła jakie znasz bo chyba nic innego tutaj nie zdziałasz... ;/

0
  • #3 09 Lip 2008 00:34
    po3
    Poziom 9  

Wpisywałem wszystkie hasła, które używam... picałem z CAPSEM i bez ale nic...

0
  • #5 09 Lip 2008 00:52
    po3
    Poziom 9  

jankolo napisał:
    Skontaktuj się z konsultantami o2: http://kontakt.o2.pl/

zrobiłem tak jak mi poradziłeś. Muszę czekać do 3ch dni na odpowiedź... Jutro napiszę jeszcze do gmaila ale szczerze mówiąc to ja wątpie, żeby to cokolwiek pomogło.....

0
  • #6 09 Lip 2008 01:56
    mpn103
    Poziom 34  

Program pocztowy nie może zmienic haseł do kont pocztowych.

0
  • #7 09 Lip 2008 22:48
    po3
    Poziom 9  

mpn103 napisał:
    Program pocztowy nie może zmienic haseł do kont pocztowych.
    no ale jednak coś się stało i poszły mi 2konta pocztowe... zbieg okoliczności ? raczej słabo... mogło mi się spieprzyć jedno ale nie dwa równocześnie... daje sobie głowę uciąć, że to przez ten program :/

0
  • #8 09 Lip 2008 23:53
    CyberDe@th
    Poziom 13  

A ja dam sobie głowę uciąć, że to nie Thunderbird. Używam tego programu od ponad 3 lat i nigdy nic takiego się nie zdarzyło. Zastanowiłbym się z kolei, czy "przypadkiem" ktoś nie wykradł Ci tych haseł i nie pozmieniał.
    Z resztą, jak to słusznie zauważył mpn103, program pocztowy nie ma możliwości zmiany haseł do kont. Czy to będzie TB, OE, The Bat, czy cokolwiek innego - nie ma takiej opcji.

0
  • #9 10 Lip 2008 22:23
    po3
    Poziom 9  

Też go używałem kilka lat i nigdy nie miałem z nim problemów ( no może poza konfiguracją kont ale to tylko na początku ), dopiero teraz coś takiego...
    Nikt nie używa mojego komputera, oczywiście nie wykluczam możliwości złapania jakiegoś shitu który mi pozmieniał hasła - miałem je zapisane w menedżerze haseł w thunderbirdzie... no ale nic, napisałem do o2 i mają mi wysłać nowe hasło, tak samo zrobię z gmailem. Widocznie miałem pecha i to mi się przydarzyło... no nic, mimo wszystko dzięki za próbę pomocy.
    Temat można zamknąć

0