Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sony ericsson k750i biały wyświetlacz

walus4 05 Paź 2008 22:41 12805 37
    dfergisz
    Poziom 10  
    Ok spróbuję,a wiesz może gdzie znajdę opis do Tych programów?Z góry THX
    dariuszj
    Poziom 20  
    Proszę bardzo. GDFS w formacie .ssw i dwie wersje EROMa do K750. Nie wiem czy jakąś darmówką można to wgrać ja używam Setoola3. Można spróbować Setoolem Lite.
    Feist
    Poziom 1  
    Prosze o Pomoc Męcze sie jusz tydzien z SE k750i.O to mój problem ciogle jest bialy ekran moge puscic muzyke itp ale jest bialy ekran ktos mówił zeby wgrac softa ale jak ...?prosze o pomoc!:)
    Chris_W

Poziom 37  
    W tym temacie masz wszystko powiedziane - w kolejności - nowy lcd, nowy soft, nowe złącze lcd, nowa płyta.
    przemcio.18
    Poziom 14  
    Witam kolegów posiadam k750i chodził bez problemów ale od jakiegoś czasu robi się biały LCD nawet jak telefon leży bezczynnie, czasem się sam naprawi a czasem muszę wyciągnąć LCD i wsadzić na nowo chodź tez czasem dopiero za którymś razem zaskakuje. nie wiem czy to wina wyświetlacza czy może softu telefon normalnie działa tylko ten wyświetlacz ma odchyłki. wyświetlacz mam na zielonej taśmie.
    nutergsm
    Moderator - GSM
    Wymień wyświetlacz pewnie masz uszkodzona taśmę lub sam lcd miałem kiedyś takiego K750 i pomogła wymiana wyświetlacza.
    przemcio.18
    Poziom 14  
    Wczoraj miałem trochę więcej czasu to jeszcze raz przeczyściłem kilkakrotnie gniazdo od LCD i działa normalnie przy załączonym telefonie ruszałem wyświetlaczem i się nie wyłączał czyli wina leży w gnieździe przykleiłem kawałek pianki na wtyczkę z gniazda by bardziej dociskał bo nie było jej. zobaczymy jak dalej będzie się sprawował. też myślałem ze gniazdo ale wychodzi na to że to nie jego była wina tylko gniazda może się jakiś kawałek brudu dostał co było go ciężko wyczyścić, bo dużo tam jest kącików :-)