Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Cabasse Auditorium+ Navi Renault- wejście video:)

cypekr 10 Jul 2008 10:03 6286 8
    cypekr
    Level 10  
    Witam, poszukuję schematu, albo kogoś kto zrobi mi wejście wideo do wyświetlacza w renault vel satis (2002r.) To jest system audio który był montowany w vel satisach, lagunach i especach. Navi to chyba Carminat 8000, ale nie jestem pewien, no i duży kolorowy wyświetlacz. Macie jakieś pomysły?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    farmergrab
    Level 2  
    odświerzam ten temat i dołączam sie do niego,takze chcialbym podlączyc video pod auditorium cabasse w vel satisie,jest taka możliwość?
    farmergrab
    Level 2  
    chyba nikt nie wie;(
    SID635
    Level 10  
    rozdzielczośc tego wyswietlacza do 2004 r. jest słaba do ogladania filmu czy tv z zewnetrznego tunera ,to się nie na da ,ale do kamerki cofania mozna by było pomyslec , jak bede mial czas to pokombinuje na kabelkach w swoim i opisze wszytsko na forum....najpierw muszę motor poskładac i nacieszyc się jazdą !
    spike664
    Level 1  
    Koledzy może odświeżymy temat kamerki cofania na wyświetlaczu Vela?
    manek33
    Level 14  
    Witam, mam do sprzedania konwerter RGB - 2 x cinch Video
    Produkcja niemiecka, gotowy do podłączenia, nie trzeba nic przerabiać w instalacji samochodu, Używałem go przez 3 latra w Scenicu II 2003r do Carminata 8000, miałem podłączoną kamere cofania i odtwarzacz filmów.
    kamilao22
    Level 10  
    Jestem zainteresowany tym konwerterem napisz do mnie gg2541221
    kamilao22
    Level 10  
    A nazwę lub jakiś inny znak rozpoznawczy?