Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Casio WVQ-600DE -poszukuje instrukcji obsługi do tego zegara

RoXall 10 Jul 2008 23:45 2550 0
 • #1
  RoXall
  Level 11  
  Witam!
  Jak w temacie, odziedziczyłem zegarek Casio WVQ-600DE niestety nie posiadam instrukcji obsługi do niego w języku polskim. Zibi odmówiło pomocy :( ponieważ nie mam paragonu - zegarek mam 6 lat. Na co mi paragon.
  Taki nasz kraj posra*y w europie są dostępne wersje w pdf (angielską i japońską posiadam zresztą ale co mi po niej jak ja gawari pa ruski :))

  Generalnie chodzi mi o to żeby włączyć w nim synchronizacje z najbliższym zegarem atomowym tak abym po każdej zmianie czasu zima/lato nie musiał od nowa przestawiać godziny. W instrukcji angielskiej nie znalaząłem tego a ma ona sporo błędów swoja drogą.

  Będę bardzo bardzo wdzięczny za pomoc. Przekopałem wszystkie polskie internetowe sklepy które udało mi się odnaleźć i dwóch allegrowiczów ale niestety bezowocnie. Do europy nam daleko jeszcze jak widać z wersjami obcojęzycznymi nie ma problemu na zachodnich stronach internetowych. W Polsce jednak klientowi jak zwykle rzuca się kłody pod nogi i traktuje każdego z zegarkiem bez instrukcji jak złodzieja - ode chciało mi się kupowania Casio raz na zawsze, to są właśnie te chwile kiedy wstyd mi z a Polskę.

  Mój mail : lgulas(malpa)wp.pl
  [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo