Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BOSCH maxx wfl 1200 - nie obraca bębna

kidziorv1 11 Lip 2008 11:16 8586 7
  • #1 11 Lip 2008 11:16
    kidziorv1
    Poziom 8  

Witam
    Mama problem z powyższą pralką po wybraniu jakiegokolwiek trybu pracy pralka załancza sie na 0,5 sekundy i pobiera troszke wody i tak tak dzieje się bez przerwy. Słyszałem o jakimś program testowym ale linki jakie przeglądalem na elektrodzie zostały usunięte prze moderatora. Jeśli ktoś miałby jakiś pomysł na opisany problem z góry dzienkuję. Prosze również o wytłumaczenie o co chodzi w tym programie testowym ewentualnie o jakiegos linka. [/quote]

• #2 11 Lip 2008 11:41
    schnauzerman
    Specjalista AGD

Sprawdź szczotki silnika

• #3 11 Lip 2008 13:57
    kidziorv1
    Poziom 8  

Sprawdziłem szczotki mają długość poniżej 1 cm

• #4 11 Lip 2008 17:09
    schnauzerman
    Specjalista AGD

Wymień koniecznie, doszlifuj do kształtu komutatora

• #6 12 Lip 2008 11:51
    kidziorv1
    Poziom 8  

Wymieniłem szczotki ale ciągle to samo. Wodaj jest pobierana w dziwny sposób. Zamias ciągle i nie przerwanie to stopniowo i impulsowo. Tak samo dzieję się podczas spuszcania wody przerywa, wydaje dziwne dzwięki. A może za wszystko jest odpowiedzialny programator. Prosze o pomoc pranie mi narasta a "frani" nie mam już na stanie:P

Dodano po 30 [minuty]

Cud po paru minutach pracy, przetestowaniu paru programów piorących wszystko się odmieniło - woda jest pobierana poprawnie, ale pompka okropnie piszczy i cherczy; podejrzewam, że wymiana pompy wszystko załatwi. Dzisiaj już nie kupię, ale w poniedziałek postaram się załatwić nową i zobaczę jak będzie wyglądać sytuacja.

• Pomocny post
    #7 12 Lip 2008 13:25
    schnauzerman
    Specjalista AGD

kidziorv1 napisał:
    pompka okropnie piszczy i cherczy .

Sprawdź czy filtr i turbinka pompy czyste, jeżeli tak to silniczek pompy koniecznie do wymiany

• #8 15 Lip 2008 18:00
    kidziorv1
    Poziom 8  

Czyszczenie filtru nic nie pomogło wymieniłem pompe i wszystko działa jak należy. Tema uważam za zamknięty. Dzięki za wszystko.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME