Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

citroen AX gaśnie na wolnych obrotach

passatwałcz 12 Lip 2008 10:39 2598 2
  • #1 12 Lip 2008 10:39
    passatwałcz
    Poziom 15  

Witam, chciałbym znajomej pomóc ogarnąc problem, mechanicy próbowali, narazili ją tylko na koszty a problem nie znika, to jest silniczek benzynka ze wstepnych informacji pojemnośc około litra, generalnie chodzi bezproblemowo,ale często zapala się żółta kontrolka sygnalizująca jakiś bład elektroniki ,mimo tego sinik pracuje,ale potrafi zgasnąc po zatrzymaniu na skrzyżowaniu np,zauważyłem coś jeszcze,byc może bedzie miało to wpływ na sytuacje, wolne obroty falują widac to zwłaszcza na właczonych światłach ,które lekko przygasają i rozjaśniają się wraz z tym falowaniem obrotów. Ten sam problem znalazłem w aucie kolegi peugeot 306 silnik 1,4 i też mechanikoelektrycy nie wiedzą co jest grane....gdyby ktoś mógł zasugerowac,może też spotkaliście się z takim problemem,z pewnością bedzie o wiele łatwiej dojśc do ładu z tymi autkami:)

0 2
  • #2 12 Lip 2008 12:42
    przem27
    Poziom 30  

Najlepiej zacząć od odczytania błędów jakimś sprzętem diagnostycznym, skoro zapala się kontrolka elektroniki to takowe występują.
    pozdr

0
  • #3 13 Lip 2008 11:55
    passatwałcz
    Poziom 15  

wczoraj przypadkiem zauważyłem pęknięcie rury na dolocie powietrza,za filtrem, załatałem,na razie chodzi dobrze więc może to było przyczyną?

0