Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kamera problem ze sterownikiem

Piolop 12 Jul 2008 15:24 870 2
    Piolop
    Level 2  
    Witam,

Zakupiłem kamere na allegro taką:
    https://www.hurt.com.pl/?o=shpp&i=4585
    ps. ta strona chyba nie ma charakteru "krótko terminowego"?

niestety sterownik dołączony na płytce jest niepoprawny.

w systemie pokazuje:
    https://obrazki.elektroda.pl/87_1215868560.jpg

Nie mam żadnej informacji o producencie czy modelu. Kamera przyszła bez pudełka.

Czy ktoś może spotkał się z podobnym problemem, albo ma taką kamerkę i może przesłac sterowniki lub dać jakis namiar na sterowniki?

Pozdrawiam
    Piolop
    anpaw12
    Level 12  
    Witam.
    Dobra rada: Dostosuj się do dopisku admina jankolo w Twoim poście.

Co do kamerki to nie zostaje Ci nic innego jak skontaktować się ze sprzedawcą i zarządać odpowiednich sterowników lub zapytać jego o producenta oraz model kamerki. Sprzedawca na Allego ma taki obowiązek. Poza tym masz gwarancję na ten sprzęt.

Cytuję wyciąg ze strony "O Mnie" KlubuGSM:
    "1.na każdy towar dajemy 30 dniową gwarancję (gwarancja rozruchowa), 2.w przypadku gdy towar jest wadliwy prosimy o kontakt mailowy, w załączniku prześlemy formularz reklamacyjny, 3.wadliwy przedmiot należy przesłac na nasz adres wraz z oryginalnym dowodem zakupu oraz z poprawnie wypełnionym formularzem reklamacyjnym, 4.na rozpatrzenie reklamacji mamy 14 dni roboczych od otrzymania przedmiotu, 5.nie zwracamy kosztów przesyłki i administracyjnych, 6.w ciągu 10 dni klient może zwrócić nieużywany i oryginalnie zapakowany przedmiot z dowolnej przyczyny. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów, z towaru zakupionego w naszym sklepie mogą Państwo zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jednak akt taki może mieć miejsce tylko wtedy, gdy produkt nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony (dotyczy również opakowania). Zwrócony towar należy zaopatrzyć w dowód zakupu (paragon, faktura VAT), imię i nazwisko kupującego oraz dane numeru konta, na które przelejemy pieniądze. Gwarantujemy zwrot wartości produktu . Zarówno koszty dostawy jak i koszt odesłania towaru nie podlegają zwrotowi. Pamiętaj że licytując na naszych aukcjach akceptujesz zamieszczony powyżej oraz w opisie aukcji regulamin sprzedaży - życzymy udanych zakupów -zespół klubGSM. . "
    Piolop
    Level 2  
    Przepraszam, że zlamałem regulamin ale tylko tak mogłem pokazać dokładnie produkt który mam.

Sprzedawca narazie nie odpowiada. Miałem nadzieje, że znajdę tutaj osobę która ma taką samą kamerke i poprawne sterowniki...