Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Politechnika Wrocławska

12 Jul 2008 23:13 4168 3
  • Level 20  
    Wie ktoś gdzie w internecie jest lista zakwalifikowanych , bo ja nigdzie nie moge znaleźć oczywiscie na PWr? Na stronie politechniki tak pisze "Listy zakwalifikowanych
    Dzisiaj zostały ogłoszone listy zakwalifikowanych do przyjęcia na Politechnikę Wrocławską.

Informację znajdziesz na swoim portalu oraz na listach wywieszonych w budynku C-13 (to taki z okrągłymi oknami), przy wybrzeżu Wyspiańskiego 23-25..."

Szukałem nigdzie w portalu nie mam tej listy z przyjętymi. Jeszcze mam jedną wątpliowśc jak byłem na PWr to przy kierunku EiT była lista 600 bodajże nazwisk o co to chodzi przcież to za duzo? Czy może to jest caly wydzial razem? Prosze wyjasnić jak to jest
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 31  
    elektronikopo wrote:
    [...] przy kierunku EiT była lista 600 bodajże nazwisk o co to chodzi przcież to za duzo? Czy może to jest caly wydzial razem? Prosze wyjasnić jak to jest
    Nas rok temu, na samym początku, było nawet więcej :) Ale to tylko chwilowe ;)
  • Level 15  
    PWr to państwowa firma, więc przygotuj się na różne logiczne absurdy z zakresu zarządzania/administracji.
    Po prostu na PWr w niektórych kwestiach (np. obsługa w Dziekanatach i ich funkcjonowanie) czas zatrzymał się w okolicach końca PRL-u.
  • Level 10  
    tak... u mnie okazało się po roku studiowania, że nie uiściłem opłat semestralnych za studia, bo w systemie bazodanowym tak było... dobrze że nie wyrzucilem potwierdzeń wpłat:) ale i tak później pożegnałem się i przeniosłem się stamtąd do warszawy na PW /nawiasem mówiąc różnica kolosalna/