Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka instalacje do Hondy Accord 2.0 Vtec (2004)

14 Jul 2008 16:17 9315 7
  • Level 2  
    Jestem w posiadaniu Accorda 2.0 Vtec z 2004 roku. W niedlugim czasie planuje zalozyc isntalacje gazowa. Wiem ze jest to silnik z zmiennymi fazami rozrzadu i jesli juz wchodzi w gre tylko instalacja sekwencyjna. Czy ktokolwiek posiada auto z podobnym silnikiem lub co myslicie o instalacjach typu STAG 300 lub BRC 24. Z gory dziekuje za pomoc.[/img]
  • Level 11  
    Polecam Staga.
    Co prawda u mnie pracuje w Audi C4 1991 2.8 V6 a tam nie ma zmiennych faz rozrządu itp. ale spisuje sie dobrze. po prostu zastępuje wtrysk benzyny odpowiednio dłuzszym wtryskiem gazu.

OT : nie szkoda Ci gazowac w sumie niemal "nowego auta" ??
  • Level 16  
    radziłbym coś lepszego Landi Renzo Omegaz do takiego rocznika
  • Level 2  
    W sumie to auta moze i troche mi szkoda bo wiem ze gaz to nie to samo co benzyna ale jak zawsze chodzi o oszczednosc. Tygodniowo robie ok 500km i w tym problem. Przy obecnych cenach paliw kupno auta jest z niczym z pozniejszym jego utrzymaniem. Pozdrawiam.
  • Level 12  
    witam proponuje instalacje STAG 300 z 1 ohm listwa wtryskowa np.valtek lub 4gas ,ale to to samo jesli mozesz wydac troche wiecej proponuje instalacje PRINS ta na pewno sobie poradzi aaa i te firmy ktore montuja prinsa to juz sa raczej fachowcy i jeszcze jedno poproś o zamontowanie LUBRYFIKATORA...
  • Level 35  
    lubryfikator to lipa
    valteki też kiepskie. Lepiej wstaw wtryski magicjet. I reduktor porządny to podstawa, najlepiej z 30 - 50% zapasem mocy.
  • Level 11  
    tkaczyk ireneusz wrote:
    radziłbym coś lepszego Landi Renzo Omegaz do takiego rocznika

dokładnie jakiś Bigas nova sgis itp - instalacje nowej generacji... stag już troszkę bije starością owszem dobra instalacja ale nie do zaawansowanych elektronicznie samochodów z ostatnich roczników.
  • Level 14  
    Witam
    Stag-300 da radę ale nie z żółtymi valtekami , potrzebne są wtryski bardziej precyzyjne , co do tego olejenia to pytałem dwóch niezależnych gazmajstrów i mówią że to nic nie daje , ale jak klient będzie miał lepsze samopoczucie to + 300zł i zamontowane,zapytaj na forum AC jest tam gość NIKOŚ WARIAT , zakładał on staga do takiej hondy jak twoja , nawet chyba ten sam rocznik, pisał o pracach przy tej hondzie.