Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Złącze do radia Pioneer KEH-5400RDS

pulkownik 14 Lip 2008 19:24 5228 6
  • #1 14 Lip 2008 19:24
    pulkownik
    Poziom 14  

Witam, szukam opisu złącza do radia Pioneer KEH-5400RDS

0 6
  • #3 14 Lip 2008 20:00
    pulkownik
    Poziom 14  

Niestety do tego radia opis jest niekompletny. Wiem że 2-gi i 3-ci pin jest od zasilania (przynajmniej kolory kabli na to wskazują). Nie wiem do czego jest pierwszy. Poza tym to chyba nie do tego radia co mam. Postaram się załączyć opis i może wtedy ktoś da radę to odszyfrować.

0
  • #5 15 Lip 2008 00:49
    pulkownik
    Poziom 14  

Zamieszczam rysunek złącza do radia o którym mowa. Nie wiem czy zielone są na przód czy tył, czy z czarnym paskiem to lewy czy prawy i dlatego podałem to w nawiasach. Poza tym nie wiem do czego służy pierwszy i czwarty pin.

PS. Próbowałem pobrać ten plik, niestety nadal czekam na linka.

0
  • Pomocny post
    #6 15 Lip 2008 07:21
    jurkuc
    Poziom 27  

Oczywiście ten typ złącza tam jest:

1) Antena
    2) ACC
    3) GND
    4) BU
    5) -L
    6) FL +
    7) RL+
    8) R-
    9) FR+
    10) RR+

0
  • #7 15 Lip 2008 11:14
    pulkownik
    Poziom 14  

Na pewno tak mają być podłączone głośniki. Wydaje mi się że na moim rysunku jest prawidłowo. Tak było podłączone w poprzednim aucie i działało. Poza tym na końcach przewodów (zielony i szary) były podwójne konektorki co wskazuje, że do tego jednego kabelka podłączone były dwa inne.

Zwracam honor jurkuc, podłączyłem jak napisałeś i śmiga jak trzeba. Tutaj jest poprawny schemat złącza

Złącze do radia Pioneer KEH-5400RDS

PS. Ma może ktoś instrukcję obsługi do tego radyjka. Szukałem na stronie producenta i niestety tam nie mam wogóle takiego modelu.

0
  Szukaj w 5mln produktów