Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ariston ARSF 109 - czy to dobry wybór ?

15 Lip 2008 15:41 2179 8
  • Poziom 9  
    Witam!

Właśnie zamierzam kupić pralkę firmy ARISTON. Model ARSF 109. Czy ktoś ma jakieś informacje na temat trwałości tych pralek, awaryjności obsłudze gwarancyjnej itp? Jeśli ktoś chciałby polecić inną pralkę również poproszę o wypowiedź. Mogę sobie pozwolić na wydatek w granicach 1500 zł.
    Miałbym również prośbę o to, aby nie porównywać nowych modeli z modelami np. sprzed 5-10 lat.
  • Poziom 22  
    fcwojtul napisał:
    Witam!

Właśnie zamierzam kupić pralkę firmy ARISTON. Model ARSF 109. Czy ktoś ma jakieś informacje na temat trwałości tych pralek, awaryjności obsłudze gwarancyjnej itp? Jeśli ktoś chciałby polecić inną pralkę również poproszę o wypowiedź. Mogę sobie pozwolić na wydatek w granicach 1500 zł.
    Miałbym również prośbę o to, aby nie porównywać nowych modeli z modelami np. sprzed 5-10 lat.

Lepiej nie bo są opinie ze często psuja, lepiej poszukaj AEG, Whirlpool, Bosch i Siemens czy Electrolux.
  • Specjalista AGD
    fcwojtul napisał:
    Witam!
    Właśnie zamierzam kupić pralkę firmy ARISTON.

Odpuść sobie to "urządzenie"....przy tej kasie jaką masz do dyspozycji, lepiej zainwestuj w Bosch,a.
  • Specjalista AGD
    fcwojtul napisał:
    Witam!
    Mogę sobie pozwolić na wydatek w granicach 1500 zł.

jeżeli możesz tyle wydać to wystarczy na dobrego Boscha
  • Poziom 20  
    Szkoda pieniędzy na AGD Aristona.
    Za 1,5 kilo złotych można mieć pralnicę które będzie działa 3 -5 razy dłużej niż ta włoszczyzna.
  • Poziom 9  
    No dobra, gdybym odpuścił tego Aristona i zdecydował się na Bosh'a, to jaki model? Moze az tak ktos mi pomoze... :)
    Chodzi mi o to, zeby jakies tam ciekawe programy byly.
  • Specjalista AGD
    fcwojtul napisał:

A po co....chcesz się bawić czy prać :?:
  • Poziom 9  
    nares napisał:
    fcwojtul napisał:

A po co....chcesz się bawić czy prać :?:

No w sumie racja :) Jak już kupię, to się pochwalę i wtedy ewentualnie na bieżąco będę zdawał relacje jak się to cudo sprawuje :)

Dodano po 18 [minuty]:

No dobra. Ostatnie pytanie z serii "czy to jest dobry wybor" : LG WD-12390NDK lub taki Bosh WAE - 24461.
    Jakby jeszcze jakis uzytkownik tegoz cuda lub osoba co sie zna na tym odpowiedziala to byloby super.
  • Poziom 9  
    Bosh WAE 20460PL przyjezdza w poniedzialek :)