Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mam tylko ten problem. Kto .. pomoże ? - monitor Hyundai

18 Lut 2004 16:17 1184 1
  • Poziom 11  
    U mnie w monitorku 17' HYUNDAI ImageQuest F770D jest problem następujący. W ustawieniach serwisowych kiedy za normalną uważa się wartość 4 w funkcji Black Level (BL) u mnie po wyjściu z ustawień serwisowych mam zbyt ciemny ekran że nic nie ma widać. Czy ta wartość zależy od typu monitora? (mój jest typu Perfect Flat). Jeśli ktoś posiada ten monitor czy mógłby sprawdzić tą opcję wł. i przytrzymując przycisk menu i przycisk zas. monitora pojawi się trzeci środkowy pasek i jest na nim opcja BL (Black Level). Po wył. monitora i ponownym załączeniu ustawienia serwisowe zostaną automatycznie anulowane.
    W takim stanie monitor dodatkowo się jakby "wzbudza" przy przechodzeniu do wł. zaawansowanych i kliknięciu zakładki karty grafiki. U dołu mam na moment poziome czarno-białe kreski. Poza tym po wył. komp. gdy monitor mam jeszcze wł. pojawia się na białym tle ten napis NO SIGNAL (a powinno być na czarnym w postaci animowanego prostokąta). Już mam podejrzenie, że jak na innych monitorach jest coś takiego: Destroy Init - u mnie: EEprom Init to: wybrałem YES i w związku z tym zresetowałem pamięć wewn., której nie da się przywrócić. Ktoś pisał mi właśnie, że mam zdefoltować ustawienia serwisowe. Już tak zrobiłem. Ale to chyba niepodobne do tego. Jak mam sobie poradzić? Kolejna próba: potrzebny mi plik źródłowy *.bin do mojego monitora. Może ktoś taki ma? Proszę o pomoc. HYUNDAI ImageQuestF770D, model: Perfect Flat.
  • Poziom 26  
    Jeśli faktycznie zrobiłeś "destroy eeprom" to musisz ustawić monitor w trybie serwisowym. Poziom 4 w black level jest domyślny i taki lepiej zostawić, za to musisz ustawić bias i gain dla wszystkich kolorów. Bina nie mam ale może ktoś Ci podrzuci, mimo to kolory będziesz i tak musiał sobie skorygować sam.