Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

monitor - telewizor lg 26lc55 --> rozdzielczość

-=RAFAL vr6=- 16 Lip 2008 00:31 1096 0
  • #1 16 Lip 2008 00:31
    -=RAFAL vr6=-
    Poziom 1  

Witam
    Wahałem się czy pisać w hardware czy sofcie............

Mam telewizor LG 26lc55 z możliwością podłączenie komputera. Większość czasu sprzęt pracuje jako monitor do stacjonarnego komputera ale mam problem z rozdzielczościami........ Bo jak wiadomo ten sprzęt nie obsługuje większości typowych rozdzielczości dla normalnych monitorów............ Czy ktoś jest w stanie podać mi wszystkie możliwe rozdzielczości jakie mogę ustawić na tym sprzęcie? Chodzi o to że często chcę zwiększyć rozdzielczość w jakiejś grze i nagle widzę jak monitor gaśnie i widać tylko napis "brak sygnału" (czyli dana rozdzielczość nie jest obsługiwana) a metoda prób i błędów nie wchodzi w grę bo nie mam innego monitora żeby podmieniać......

Z góry wielkie dzięki
    Pozdrawiam
    Rafał

Dodano po 26 [minuty]:

Dodam że nie wiem czemu ale na stronie producenta nie ma sprzętu z końcówką 55 jedynie jaki znalazłem sprzęt który jest niemal że identyczny to 26lc51.

http://pl.lge.com/prodmodeldetail.do?catModel...&modelCategoryId=0102&modelCodeDisplay=26LC51
    Jak widać nie wiele jest na tej stronie jeśli chodzi o rozdzielczość :(

Proszę niezwłocznie poprawić swój post zgodnie z punktami 10.9 i 11 regulaminu, niezastosowanie się do zaleceń moderacyjnych skutkować będzie ostrzeżeniem.

Hmmmmmmmmm nie ma problemu poprawił bym jak bym wiedział co........... Link jest do strony producenta a nie sklepu czy aukcji........ Pisownia ok i błędów większych nie ma, wielkich liter też nie, wszystko jasno wyjaśnione bez młodzieżowego slangu a więc?

10.9 pisanie z użyciem slangu młodzieżowego (branżowego), notoryczne popełnianie błędów ortograficznych, pisanie z użyciem przycisku "Caps Lock" (wszystkie litery duże) zarówno w tytule jak i w treści tematu,
    10.11 zamieszczanie odsyłaczy do materiałów o charakterze krótkotrwałym, których aktualność po określonym czasie wygasa, takich jak wszelkie linki do aukcji, ofert promocyjnych, wyprzedaży i itp.

0 0