Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm Tytan - piloty

CristoffC 16 Lip 2008 10:30 3303 7
  • #1 16 Lip 2008 10:30
    CristoffC
    Poziom 9  

W samochodzie mam zainstalowany alarm Tytan (model z roku 1998). Alarm działa bezproblemowo niestety piloty nie wytrzymały "próby czasu".
    Mam w związku z tym pytanie - czy do tego alarmu można wprogramowac dowolnego pilota (np. kupionego na allegro) czy trzeba kupować oryginał Tytana.
    Dodam tylko, że w sklepach internetowych mozna kupić piloty za 21 -30 zł natomiast servis Tytana (do którego dzwoniłem) "krzyknął mi za pilota 120 zł.

0 7
  • #4 17 Sie 2008 15:40
    CristoffC
    Poziom 9  

Mam kolejne pytanie/prośbę:
    poszukuję instrukcji programowania i montażu dla alarmu Tytan 4M - musze jakoś wprogramować nowe piloty.
    Przy okazji dziękuję za linka do Mann Alarmy - bez problemowo kupiłem u nich nowe piloty.
    Pozdrawiam

0
  • #6 17 Sie 2008 19:39
    CristoffC
    Poziom 9  

Użyłem, użyłem :-) i to nie raz - popatrz na koniec wątku do którego mnie odsyłasz.
    Niestety opis w tym załaczniku dotyczy alarmu Tytan 4 - ja szukam opisu dla Tytana 4M a nie sa to takie same alarmy.
    Dodatkowo nie ma tam słowa na temat programowania parametrów tego alarmu np. jak wprogramować nowego pilota.
    Pozdrawiam

0
  • #8 17 Sie 2008 20:11
    CristoffC
    Poziom 9  

Witam,
    ten opis też znam - on prawie pasuje :-(
    Niestety w wersji 4M poszczególne parametry mają inną numerację.
    Opierając sie na tym opisie próbowałem zmienić ustawienia parametrów (skończyłem na jednej próbie) - trochę narozrabiałem, na szczęście udało mi sie powrócić do stanu wyjścioweg (ale miałem już stracha - współpraca z modułem komfort w moim aucie "nie układa się najlepiej").
    Dlatego muszę sprawdzić poprawność włączenia alarmu w instalację samochodu i zaprogramowac go od nowa. Niestety żadna z tych instrukcji nie pasuje do tego co mam w samochodzie - wyjaśniając alarm odziedziczyłem po poprzednim właścicielu samochodu bez żadnej instrukcji.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo