Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Odblokowanie Windows CE Core 5.0 w nawigacji CLARION MAP670

panhrabia 16 Jul 2008 12:22 21307 2
    panhrabia
    Level 10  
    Witam,

Proszę o dokładne instrukcje jak odblokować Clariona Map670 z Windows CE Core 5.0 - przeszukałem forum i nic na temat tego modelu nie znalazłem. Mam MapęMap, a chciałbym zainstalować najnowszą Auto Mapę.

Z góry dziękuję;)
    xxxpiniuxxx
    Level 21  
    ! ! ! SOLUCJA ! ! !
    1. podlacz PNA do pc i przy użyciu activesync i wejdź na do pamięci urządzenia
    2. skopiuj plik regedit.exe do \Windows\StartUp i modified.reg do \Document and settings
    3. Zrób softreset, przyciskiem reset z boku PDA (nie wolno przełaczać z tyłu urządzenia na OFF bo wtedy zrobi sie hard reset i wszystko wraca do poprzedniego stanu),
    4. uruchomi sie okno regedit ( nie wyciągaj karta pamieci)
    5. kliknij File import, i poszukaj modifiet.reg w document and settings - importuj plik
    6. przez activesync usuń rededit.exe z \Windows\StartUp i wklei go do katalogu \Windows\Programs
    7. Wrzuć plik showtaskbar.exe do \Windows\StartUp
    8. softreset. i gotowe

Zobaczysz pulpit winCE, pasek jest automatycznie ukryty wiec trzeba kliknac w lewym dolnym rogu to sie pojawi
    damkol
    Level 1  
    witam
    mam tego windowsa w nawi CLARION MAP780 i jak go odblokowac, gdyz po podlaczeniu do kompa nie ma folderu windows ani dokument and settings?
    lub chociaz uruchomic w nim zeby poszly filmy avi bo narazie mam taki komunikat "Nie można odtworzyć tego filmu. Format odtwarzania wideo nie jest zgodny." a na liscie plikow widzi go i pokazuje ze jest avi.

prosze o pomoc i pozdrawiam wszystkich