Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SAMSUNG CK 542 ZSE Nie chciał się włączyć i zamarł

misio20 16 Lip 2008 15:00 861 1
  • #1 16 Lip 2008 15:00
    misio20
    Poziom 9  

:( Witam Wszystkich ... jestem początkującym forumowiczem a także elektronikiem .... a mianowicie moi rodzice mają problem z telewizorem
    SAMSUNG CK 542 ZSE
    .... od pewnego czasu gdy wyłączaliśmy go na głównym włączniku miał problem z włączeniem ... po włączeniu przycisku często włączał się i od razu gasł .... i tak było do wczoraj gdy cały dzień nie chciał się włączyć!! pojawiała się dioda gotowości jednak po naciśnięciu włącznika zanikała ... i tak na okrągło robiła się coraz słabsza aż do momentu gdy wogóle się nie pojawiła i teraz jej wogóle nie ma a telewizor na nic nie reaguje;/ rozmawilem z przyjacielem mówił że jest to wina przycisku ale jest to nie prawda ;/ PROSZE Was o pomoc w rozwiązaniu tego problemu prosze pomozcie co mam zrobic co wymienic ,,,,,, załączam kilka zdjęć niestety płytka jest zakurzona prosze jeżeli się ktoś zna na tym by zaznaczył mi co i jak ,,,,, będe wdzięczny za wszelką pomoc Z góry dziekuje za udzielone odpowiedzi

Usunąłem twoje zdjęcia. Prosze zapoznać się z linkiem dotyczącym załączania zdjęć:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic595877.html
    a także z regulaminem forum i stosować się do jego postanowień. [dzimi]

1 1
  • #2 16 Lip 2008 15:32
    Daro28
    Poziom 12  

Witam wymień wszystkie elka w przetwornicy po stronie sieci i po stronie wtórnej 33 mikro na 160v zasilający poziom

0