Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens VDO CDR500 Astra II G

pablo1 17 Lip 2008 13:45 3470 4
  • #1 17 Lip 2008 13:45
    pablo1
    Poziom 15  

Witam wszystkich forumowiczów, mam problem z wiązany z kodem do mojego radyjka po odłączeniu akumulatorka i ponownym podłączeniu na wyświetlaczu tylko 10 SAFE i mam pytanie, czy mozna wygenerować taki kod jakimś generatorem, czy zostaje wizyta w serwisie? Bardzo proszę o pomoc, bo jazda bez radia jest bardzo nudna. A dodam tylko, że już raz rozkodowywałem w serwisie i nie chciałbym jechać tam drugi raz, bo wydaje mi sie ,że za pierwszą razą powinni mi dać ten kod i teraz to ich zlać chyba powinienem.
    Pozdrwaiam
    Paweł.

Dodano po 1 [godziny] 9 [minuty]:

Dodam tylko , że nie chce wyłudzić kodu, jeśli ktoś może mi pomóc to z góry dziękuje.

0 4
  • #2 17 Lip 2008 15:00
    diagsystem
    Poziom 15  

Witam
    Radyjko powinieneś zawieźć do ludzi, którzy zajmują się radiami/nawigacjami, lub wysłać komuś do zrobienia.
    Jak widzę jesteś ze śląska, więc może odwiedź giełdę w Milowicach, tam przy wejściu po prawej w takiej budce Mariusz robi radia.

Pozdrawiam

0
  • #3 17 Lip 2008 15:58
    SlaweK
    Poziom 43  

Zgadza się, powinieneś mieć go w papierach auta a jak nie miałeś to powinieneś o niego poprosić i powinni Ci go dać. No chyba że poprosiłeś tylko o odblokowanie radia to odblokowali. Ja bym się domagał... A jak fachowiec z ta budka zepsuje do idź na inna budka. Jak widzę tych fachmenów z pod namiotów i budek co na mrozie im się ręce trzęsą a uparcie grzebią w konsolach, radiach i komórkach.... ręcę bym im poobcinał żeby się nie męczyli...

SławeK

0
  • #4 17 Lip 2008 16:03
    diagsystem
    Poziom 15  

SlaweK - Jak nie wiesz o kogo chodzi, to się może lepiej nie wypowiadaj. Bo nie wszyscy fachowcy z budek są źli, akurat ten gościu nie grzebie we wszystkim, tylko robi przy radiach i nawigacjach. I w tej budce to jest tylko w weekend jak giełda otwarta. Nie wiem czy znasz Michała Dróżdża z Czeladzi, ale większość ludzi z branży samochodowej go zna, to powinieneś wiedzieć, że jak u Michała trzeba coś z radiem/navi zrobić to właśnie ten gościu przyjeżdża. Może jeszcze powiesz że Michał też jest "jakimś tam grzebakiem" ?

0
  • #5 17 Lip 2008 21:11
    pablo1
    Poziom 15  

Wszystko byłoby fajnie, ale Bełchatów to miasto blisko Łodzi, a nie na Śląsku i wejdę chyba na giełdę do Łodzi, moze tam bedzie taniej i dadza kod, a jesli chodzi o papiery to kod jest tylko do radia CAR 400.

0
  Szukaj w 5mln produktów