Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeuot 206 99 r kierunkowskazy

18 Lip 2008 00:35 10149 13
  • Poziom 39  
    Nie zawsze działa mi lewy kierunkowskaz ,to znaczy nie przerywa ,kontrolka i kierunkowskaz świeci światłem ciągłym,(prawy ok.)Podmiana przełącznika przy kierownicy nic nie zmienia i mam pytanie czy w BSI są dwa niezależne przekaźniki na prawo i lewo? bo to jedyne przychodzi mi do głowy.
  • Poziom 15  
    Najczęściej jak w grupie PSA nie działają kierunkowskazy, to jest padnięty driver w BSI, a nie żadne przekaźniki :)

Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    Nie opowidaj głupot?
    Miałem dwie Xsara na brak kierunków i winny był jeden z driverów.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    Ale drivery też lecą - bynajmniej ja tak trafiłem...
    Ogólnie prawda o francuskich konstruktorach jest jedna:
    "Mądrzy ludzie żab nie jedzą" :)

Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    Tak jak pisze elektrit przekaźniki są bardzo zawodne w tych samochodach można rozebrać obudowę i pomierzyć żeby sprawdzić ale wylutować to więcej zachodu
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    elektrit napisał:
    A jak postawi na awaryjnych?
    Dobre pytanie ale jak na PSA ważny element oświetlenia.Predzej czy puźniej trzeba bedzie skorzystać.
  • Poziom 8  
    Witajcie nie wiem czy jest sens odnawiać temat, stąd prośba do szanownego grona czy wpis do kosza, bo nie wiem czy był podobny poruszany. Zdecydowałem poruszyć awarię z rocznika 03 tam gdzie jest przełącznik zespolony. Jak rozebrałem to całe ustrojstwo komputerowe ujrzałem to czego mogłem się spodziewać po prostu szkoda słów. Oszczędność materiału na tak niskim poziomie, że gorzej chyba nie dało się tego zrobić. W związku z tym w zamiarze zakończenia naprawy definitywnie nakłoniłem właściciela aby wykonać mu własnoręcznie element zamienny. Tym razem porządny i w ogóle rozumiecie. A problem jest złożony na tyle, że jak ktoś znajdzie sprawny przełącznik a przy tym ginące kierunkowskazy i nie chce wydawać kupy kasy na nową manetkę MUX (czy jak to tam się zwie) czy też nie chce używki tak jak ja przy czym posiada trochę umiejętności z zakresu elektroniki nie będę pisał pół strony tylko na PW. Mogę wysłać element zamienny jak kto zechce rypać się z tym cały dzień.

bredzislawkomoruski(malpa)onet.pl