Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PLATAN SIGMA Instrukcja czesc III

18 Lip 2008 09:36 5112 9
  • Poziom 10  
    Witam
    Poszukuje Instrukcji cześć 3 do Sigmy to jest instrukcja do programu SigmaPc.
  • Poziom 10  
    Sprawdziłem
    Wielkie dzięki a jak jeszcze bym mógł dostać program bo mam tylko zdalnie zainstalowany.
  • Poziom 25  
    :D OJ, a która to wersja opragramowania, bądź podaj datę produkcji!!
    Pozdro
  • Poziom 2  
    koledzy a ma ktoś program do programowania centrali platan micra? instrukcja jest zamieszczona w temacie i do szczęścia jedynie programu mi potrzeba a niestety płyta od centrali zginęła
  • Poziom 37  
    Proponuję zadzwonić do serwisu Platana i poprosić o przesłanie nowej płyty CD.
  • Poziom 11  
    Czy moze ma ktos haslo na ssh (port 8022) albo na telnet (8023) do centralki platan micra?
    Albo moze ktos sie tam wbil?
    I czy ktos wie na jakim jadrze to stoi? 2.4 czy 2.6?
    Albo ew. czy da sie dump'nac pamiec z niej, bo potrzebuje zawartosc /etc/passwd i /etc/shadow
    Czlowiek z serwisu platana wkrecal mi jakies jazdy jak sie zapytalem o haslo do centralki, a jak powiedzialem ze ona stoi na linuxie to zaczal mnie zbywac i dziwnie sie zachowywac.
    Mam w robocie tez xero Ricoha i ono tez chodzi na linuxie, ale tam sie da zalogowac na ssh bez problemu...

Proszę poprawić swoją wypowiedź zgodnie z zasadami języka polskiego, "wkręcać" można żarówkę, albo śrubkę,"wbić" można gwoździa, "jazdy" natomiast kojarzą mi się jedynie z kierowaniem pojazdem mechanicznym, w języku są bardziej adekwatne określenia oddające istotę problemu.
  • Poziom 1  
    Witam
    Temat trochę stary ale może ktoś już ma program do centrali Platan Sigma?
    Wersja oprogramowania 4.00.16 rok produkcji 2005

Proszę o pomoc
  • Poziom 11  
    Witam ....
    Proszę o kontakt z naszą firmą, biuro(malpa)rettpol.com.pl , jesteśmy autoryzowanym współpracownikiem firmy Platan.