Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką instalacje gazową do astry 1,4 ecotec 98r.??

mariusz83x83 18 Lip 2008 18:01 1359 2
  • #1 18 Lip 2008 18:01
    mariusz83x83
    Poziom 20  

Witam zakupiłem niedawno opla astre 1,4 ecotec 98r. i chciałbym założyć do niej instalacje gazową tylko nie wiem jaka by była najlepsza i w miare tania. czy musi być starszej generacji lub bardziej rozbudowana?? prosze o jakieś ciekawe porady z góry dziękuje .

• #2 18 Lip 2008 18:24
    tomaszcz
    Poziom 11  

Witam.Zakładałem do takich modeli instalacje BRC Just i powiem ze jest kilkunastu klientów którzy jeżdzą na Just (BRC Just koszt instalacji z montażem 1850zł) i klienci którzy przyjeżdzają regularnie na przeglądy okresowe instalacji ,to nie słyszałem od nich żadnych niezadowoleń z jazdy czy z nadmiernego spalania gazu. Bardzo dobrze działaja te instalacje w tych samochodach ale oczywiście wszystkie podzespoły BRC,nie ze parownik jakiś tam emulator na przekazniku i waż sam wsadzony we wlot powietrza do rury dolotowej bez mixera. Bo takich magików już widziałem. Moim zdanie instalcja bez awaryjna i bardzo dobrze działająca.

Pozdrawiam :)

• #3 02 Sie 2008 15:19
    nico6
    Poziom 17  

witam ja bym tobie radził załozyc instalacje BRC ale seqenta 24 jest to instalacja z seqwencyjnym wtryskiem gazu bardzo dobrze sprawóje sie w tym samochodziku nie bedzie zadnych szarpan ani zadnych starzałów spowodowanych jakimis przebiciami iskry koszt takiej instalacji około 3tys ale mysle ze szybko sie to zwróci w czasie eksplatacji

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo