Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dekoder Technisat telwizji Vectra???

lukasrhcp 18 Jul 2008 21:13 10623 7
    lukasrhcp
    Level 18  
    Mam cyfrowy dokoder telewizji Vectra(Technisat),po instalacji nie mam dostepnych zadnych kanalow,tylko na kazdym napis ,brak dostepu do tego kanalu.Czy ktos wie moze jak ten problem rozwiazac?
    lukasrhcp
    Level 18  
    Hehe:),spoko juz dziala.
    madziarka8515
    Level 2  
    hejka mam podobny problem.. a moze i zupelnie inny.. dzis kupilam ten zmyslny dekoder i na poczatku mialam taki problem, ze czego bym nie zrobila, widnial napis "brak sygnalu" i nie moglam wlaczyc zadnego kanalu aby cos obejzec.. nazwy byly podane (np. POLSAT, TVN) ale tylko jak chcialam jakis wlaczyc, zero odzewu. Myslalam, ze to wina tego, ze nic nie zostalo zainstalowane po podlaczeniu wszystkich kabli do tego urzadzenia. Po moich wielominutowych staraniach jakos udalo mi sie dotrzec w aplet instalacji (konkretnie weszlam w ustawienia fabryczne i je aktywowalam) od tamtego momentu jak wlaczam dekoder pokazuje mi sie caly czas okno instalki :/ a potem wyskakuje mi, ze nie zadnego programu i jest napisane "brak programow na liscie. Prosze zmienic liste lub wykonacz wyszukiwanie" I wierzcie mi obie te rzeczy robie i NIC !!
    POMOCYYYYYYYY !!
    dzac4
    Conditionally unlocked
    Oddaj do Vectry!!!!!!!!
    madziarka8515
    Level 2  
    dzwonilam do nich dzis... i sprzecznosc zachodzi miedzy tym co uslyszalam przez sluchawke a tym jak bylam w punkcie obslugi vectry...

masakra :/
    xentro
    Level 15  
    Nie masz sygnału na kabelku, po podłączeniu odbiornik miał już wgraną domyślną liste operatora.
    Twoje grzebanie po menu skończyło się przywróceniem ustawień fabrycznych i powrotem do menu startowego.
    Asystent instalacji nie wyszuka kanałów bo masz brak sygnału więc i lista pusta. :)
    Dzwoń po technika.
    madziarka8515
    Level 2  
    no i tak zrobie, thx

Dodano po 4 [godziny] 29 [minuty]:

Dzwonilam.. Kazali mi ustawic ustawienia fabryczne, powiedzialam, ze juz to robilam, kazali ponownie i jak nic sie nie zmieni uznac za uszkodzony sprzet i oddac..