Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Pralka BEKO WMB 6508L ..... g這郾a praca podczas wirowania

18 Lip 2008 22:47 19387 10
  • Poziom 12  
    Podczas prania praca pralki jest normalna , dopiero podczas odwirowywania jest bardzo g這郾e, wyra幡e, rytmiczne uderzania, stukanie itp. Raczej na przedmiot w b瑿nie to nie wygl康a bo za g這郾o.

Za porad wskaz闚k z g鏎y dzi瘯uje.

Pozdrawiam wszystkich.
  • Poziom 15  
    Sprawd sobie amortyzacj i zaczepienie b瑿na ( urwana spr篹yna albo zu篡ty amortyzator - ja stawia豚ym na amortyzator)
  • Specjalista AGD
    Witam.
    Sprawd czy nie poluzowane s przeciwwagi g鏎na i dolna.
  • Poziom 31  
    Mo瞠 to g逝pie. Nowa pralka?? Masz wyci庵ni皻 blokad b瑿na na czas transportu??, mo瞠 si przestawi豉.
  • Poziom 12  
    Witam Wszystkich i na wst瘼ie dzi瘯uje za zainteresowanie sie problemem.

Dzisiaj sam zobaczy貫m ta pralk bo to s御iadki za p這tem (wdowa) a wcze郾iej nie mia貫m czasu i przedstawi貫m problem kobiety a nie tej pralki ... sorry.
    Sprawa wygl康a tak: po otworzeniu drzwiczek b瑿en ma luz i stuka jak si go z豉pie i "potrz瘰ie". Zdj掖em pasek z ko豉 i od ty逝 zacz掖em szarpa, to samo, luz wyczuwalny na 這篡skach, no chyba 瞠 nie dokr璚one co ale co?, do tego za pralk by豉 czarna plama, tak na oko to, olej wyciek z 這篡ska lub 這篡sk i maja luzy, oczywi軼ie to moja wersja. Troch to dziwne 瞠 po czterech latach 這篡ska "siad造", no c騜.

Nie jestem w tej bran篡 i zastanawiam sie czy znalaz豉 by sie osoba kt鏎a by doradzi豉 (mo瞠 w punktach) jak wymieni te 這篡ska i czy da豚ym rad no i czy moja wersja jest blisko prawdy.

Pozdrawiam.

Dodano po 1 [godziny] 26 [minuty]:

I tak dopisuj帷.

je瞠li faktycznie to 這篡ska to mo瞠 jaki rodzaj (symbol) jest ich + simering, co z pewno軼i u豉twi zakup, poszukiwanie, mo瞠 te same s do innych pralek no i mam nadzieje 瞠 s wymienne.

Dzi瘯uje i pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Go嗆 @@@@@ napisa:
    jaki rodzaj (symbol) jest ich + simering, co z pewno軼i u豉twi zakup, poszukiwanie

6203, 6204, 25/50/10
  • Poziom 12  
    Witam

Dzi瘯uje za nr. 這篡sk.

Pozosta豉 chyba tylko ostatnia sprawa, mianowicie, czyta貫m temat dotycz帷y wymiany 這篡sk, ale pralki BEKO nie by這 i zastanawiam si (chyba tak), czy te trzeba w tej pralce wyj望 b瑿en z tej " kapsu造" aby wymieni te 這篡ska? i czy trzeba na co bardzo uwa瘸 podczas wymiany?, aby nie pope軟i b喚du nieodwracalnego.

Jeszcze raz dzi瘯uje za zainteresowanie i pomoc.

Ps. dawno temu wymienia貫m 這篡ska w pralce POLAR, ale ju nie wiele z tego pami皻am, je瞠li to ..... b瑿na chyba nie wyjmowa貫m :D

Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Zesp馧 pior帷y do wyj璚ia.
  • Poziom 12  
    Rozumiem, trzeba zdemontowa ca陰 pralk a nast瘼nie ponownie z這篡, 瞠by znowu przypomina豉 " ca趾owity zesp馧 pior帷y" w estetycznej obudowie a nie robot kuchenny :D.

Ps. prosz moderatora o nie zamykanie jeszcze tematu, bo nie wiem co mnie i t pralk podczas wymiany 這篡sk spotka .... dzi瘯uje.
  • Specjalista AGD
    Zesp馧 pior帷y, to tylko zbiornik z b瑿nem w 鈔odku :wink:
  • Poziom 12  
    Witam.

Skoro ...
    nares napisa:
    Zesp馧 pior帷y, to tylko zbiornik z b瑿nem w 鈔odku :wink:
    .......... to wymian 這篡sk roz這篡貫m na "tylko" dwa dni :|

Jeszcze raz dzi瘯uje za pomoc i oczywi軼ie pralka O.K. takie tam inf. komplet 這篡sk + simering 37z (ta雟ze mia造 kosztowa 29z, te s pono lepsze).

Ps. sorry 瞠 dopiero teraz ale s這neczko by這 na p馧nocy.

Pozdrawiam wszystkich.

Dodano po 17 [minuty]:

Aha, zapomnia貫m

Zajrz jeszcze na t na ta stron bo mo瞠 kto b璠zie mia podobny problem i pralk, chyba b璠 mia czym sie podzieli :D.
    Po wyj璚iu starych 這篡sk dwie kulki by造 p瘯ni皻e na p馧, my郵 瞠 nie podczas wybijania bo posz這 g豉dko a raczej ..... " na wirowa豉" sie.