Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z kompem ale nie wie z ktorym podzespolem

19 Lip 2008 00:31 996 7
  • Poziom 2  
    kupilem komputer w czesciach sam go zlorzylem wszystko napewno jest kompatybilne ze soba po jakims rok czasu wszystkie gry mi sie zacinaja tj NMW albo CS (2,33GH dualcore, 1GB RAM DDR2, Nwidia8500 GT PCIe)
    i teraz nie wie ktora jednostka moze byc uszkodzona (byc moze przegrzana moj PC byl czasem wlonczony przez 3 dni) koledzy doradzili mi by wymienic sterownik karty graficznej nie pomoglo gry nadal sie zacinaja chcialbym wymienic w sklepie uszkodzona czesc na gwarancje ale co jesli pujde np z grafika a ta okaze sie byc dobra ;S co robic ?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Sprawdź temperatury...
    ...I słownik ortograficzny :D:D:D
  • Poziom 2  
    sandman od 2 lat nie mieszkam w polsce a wiec daroj sobie ;)
    swoja droga dzieki wam chlopaki za odopwoedzi ;D

co do temperatur sprawdzilem softem core temp (taki prosty programik)
    i po 30 min jak PC zostal wlonczony temperatury core 0 56 C
    i core 1 55 C

chociaz nie wie co one oznaczaja ;P
    kompa w srodku wyczyscilem z kurzu ale pasty nowej nie dalem mysle ze i tak to wiele nie pomoze bo nawet gdy wloncze kompa i odpale odrazu jakakolwiek gre odrazu tnie moge tylko w pasjansa zagrac hihi ;D
    dla lepszego chlodzenia odkad mam mojego skladaka (rok) to dziala ze zdjeta klapa dla lepszego chlodzenia tak ze mozna w nim zobaczyc wszystko.
    Co do zasilacza w sklepie tym co kupilem kompa powiedzialem tez o tym problemie i kolo powiedzial mi ze tez moze to byc wina zasilacza choc nie wierzy w to.

chociaz wedlug mnie jest bardzo prawdopodobne bo ja wczesniej kupilem od kolesia kompa ktorego mial jakies 3 lata a rok temu zamienilem czesci
    na nowe ale zasilaczy i obudowy nie wymienilem tak wiec zasilacz moze miec juz 4 lata ;S

Zasilacz: Leadman Powermax LP6100 ATX 115V/230V, 7A/4A, 60/50Hz
    Processor: Intel Core 2 Duo E6550 Frequency: 2333;38MHz
    (333,34 x 7.0)
    Platform: LGA 775
    VID: 1.3500v

karta glowna: MSI P6N SLI kompatyblnya z proc. dual
    grafika: nVidia GForce 8500GT PCIe 256 DDR2
    pamiec robocza: 2x512MB kingstone PC2 4200 CL4 240pin DIMM
    aha i uzywam 2 twardzieli z tym ze jeden na obrotach 7200 (350GB) maxtor a drogi 10000 (170GB) raptor oba 3,5 "
    i jeszcze pare tygodni temu kilka razy zdarzylo mi sie ze komp sam sie wylonczyl a w tamtym starym tez mi sie to zdarzalo z tym ze czasami jak go wlonczylem to procesor i wszystko chodzilo ale na ekranie bylo no signal.

Pomimo obecności na forum (i obrażania mnie) kolega swojego wątku nie poprawił. W związku z tym przyznaję drugie ostrzeżenie, a dalsze ignorowanie poleceń zakończy się czasową blokadą konta.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 34  
    Przeskanuj i zdefragmentuj dysk. Sprawdż pamięć np memtest86. Zasilacz jest raczej jest dobry.
  • Poziom 2  
    chlopaki jestescie zajebisci ;D kupilem zasilacz i paste pod procka i teraz nic mi sie nietnie JUHUHUHUHUHUH pozdro dla was ziomale 3ymcie sie
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Kolego MUHAZiZ, kolega z uporem godnym lepszej sprawy lekceważy polecenia moderatora. W związku z tym dotrzymuję danego koledze słowa i blokuję koledze możliwość pisania na Forum do 31.07.2008. Po upłynięciu tego terminu kolega nadal jest zobowiązany do poprawienia swoich błędów.