Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dobor wzmacniacza zestaw Infinity

19 Lip 2008 21:45 1200 9
  • Poziom 9  
    Witam...od razu chce napisac ze nie bardzo sie znam na sprzecie a przegladajac tematy nie natrafilem na dosc satysfakcjonujaca mnie odpowiedz...tak wiec mam nadzieje ze mnie nie skrzyczycie zaraz ;P A mianowicie konkrety..

Posiadam punciaka I, w podszybiu (niestety nie moge nic w drzwi wladowac;/) graja glosniczki Infinity Kappa 32.5CF, z tylu Infinity REF 9623i, niestety to wszystko poniewaz nie mam mozliwosci zamontowania nic w drzwi bo ta wersja nie posiada elektrycznych szyb

tak wiec postanowilem zainwestowac w suba i zakupilem glosnik Infinity ref 1250 (w skrzyni zamknietej)no i teraz pytanie o wzmacniacz...moge maksymalnie wydac jakies 600 zl jesli mialby to byc nowy wzmacniacz. Ale jesli znajdzie sie wzmacniacz ktory da rade temu glosnikowi za nizsza cene to chetnie skorzystam. Dodam ze mam oferte co do wzmacniacz infinity REF7521a za dosc dobra cene 400 zl uzywany (chyba dobra;P)

Panowie doradzcie
  • Poziom 20  
    Np. Dimension Glow 2075
  • Poziom 9  
    A ten Infinity nie bylby odpowiedni?? Czy cos lepszego mozna dostac za ta cene?? poza tym ten wzmacniacz jest slabszy od Infinity a to chyba ma jakies znaczenie??
  • Poziom 16  
    infinity to nie jest jakiś też cudowny wynalazek jak chcesz żeby ci zagrało dobrze jakościowo kup takiego u-dimensiona.
  • Poziom 16  
    EarthQuake TNT T500W/2 - osobiscie go nie slyszalem ale parametry sa niezle i opinie o tych wzmakach tez
    Dane techniczne:
    moc nominalna @ 4 Ohm - 2 x 100 W
    moc nominalna @ 4 Ohm - 1 x 300 W (mostek)
    moc nominalna @ 2 Ohm - 2 x 150 W
    zniekształcenia THD: 0.005%
    damping factor: >800
    pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz +/- 1.5 dB
    stosunek sygnał / szum (S/N): 90 dB
    wejście wysokopoziomowe: 3V-7V
    wejście nieskopoziomowe: 200mV-5V
    zabezpieczenia przed: przegrzaniem, przeciążeniem, zwarciem
    wymiary (D x W x H): 237 x 248 x 59 mm

Dodano po 39 [sekundy]:

I nowke kupisz za 545zl
  • Poziom 9  
    Wielkie dzieki, o takie propozycje chodzi. Ten u-dimension jest ciekawy tylko cena spora...
  • Poziom 10  
    witam. czy zestaw Infinity Ref 1250 i wzmak Alpine v12 mrv-t500 to bedzie dobra kompozycja?
  • Poziom 16  
    Ten wzmacniacz jest za słaby pod tą skrzynie, jakoś to zagra ale rewelacji nie będzie.
  • Poziom 10  
    a co bys polecal nie za drogiego a w miare dobrego pod tego suba? alpinka mysle dobrze sobie poradzi z IT MDS08. jak Ty sadzisz?
  • Poziom 16  
    Z IT problemu nie będzie, a do tego infinity zależy ile masz pieniędzy na niego, CP 1502 z kablami też nie był by złą opcją, a może jakiś crunch.