Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia n95 8gb Polaczen nie odbiera ale wiadomosci wysyla

20 Lip 2008 08:51 1802 5
  • Poziom 11  
    Witam wszystkich mam pewnien porblem.
    Napisze krotko.....W mojej nokii n95 8gbmoge odbierac i wysylac sms'y ale nie moge dzwonic takze jak ktos do mnie dzwoni to odzywa sie moja poczta.
    Probowalem juz na innych kartach i to samo. Przywracalem ustawienia fabryczne oraz wgrywalem dwa razy nowy soft przez NSU.
    Zapomnial bym dodac ze jak wybieram nr to automatycznie telefon przekresla zasieg na chwile.
    Czy jest możliwość ze podczas update softu poszło coś nie tak?? Mam takie wrazenie ze cos nie szlo jak trzeba
    najpierw NSU stwierdzil ze 14 min do zakończenia aktualizacji potem 7min , 5min i po tem nagle nieoczekiwanie zakonczyl wygrywanie.
    I tu kilka moich pytan:
    Co może byc uszkodzone i koszt naprawy w serwisie ?
    Czy moglem uszkodzic soft uzywajac kabla usb od aparatu canona?
    Czy moze mi ktos polecic dobry serwis w 3miescie ktory podola tej naprawie?

Dziekuje z gory za odpowiedzi i pozdrawiam
  • Poziom 28  
    Cytat:
    najpierw NSU stwierdzil ze 14 min do zakończenia aktualizacji potem 7min , 5min i po tem nagle nieoczekiwanie zakonczyl

To normalny objaw podczas update NSU, na koniec pewnie załączyło ci się dodatkowo TEST Mode.

Co do kabla to napewno nie ma winy, mini usb to mini usb, nie ważne od jakiego sprzętu więc tutaj bym winy nie szukał.

Serwisu ci nie polece bo niestety jestem z innego miasta.
  • Poziom 11  
    [quote="pit08"]
    Cytat:

To normalny objaw podczas update NSU, na koniec pewnie załączyło ci się dodatkowo TEST Mode.

Tak wyskoczylo test mode .... czy to zle?? bo nie rozumiem
  • Poziom 28  
    Nie, to normalne podczas update tego modelu.
  • Poziom 11  
    I wyszlo szydlo z worka okazalo sie ze telefon jest na tak zwanej "black list" Czyli zablokowany w UK ...typ od ktorego okupilem telefon przestał płacić rachunki albo zalega i zablokowali fona. Ja mam wszystko do telefonu papiery, pudelko tylko co teraz?? Isc do vodafone?? da sie to jakos odkrecic?? Za dwa tygodnie jade do Polski na wakacje i bede bez telefonu chyba sie potne;/ Jak nie wyjdzie z Vodafone to co mam zrobic?? telefon na smietnik>???
  • Warunkowo odblokowany
    @kornik50000, nie wiem jak w vodafoine, ale skoro nie płacił rachunków to powinni kartę zablokować, nie telefon.
    Jak przyjedziesz do Polski na wakacje, to telefon będzie działał prawidłowo.