Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterowniki Nvidia problem z wideo

Marcinas 20 Lip 2008 10:49 936 5
  • #1 20 Lip 2008 10:49
    Marcinas
    Poziom 10  

Witam!
    Mam problem z w/w sterownikami. Karta graficzna to GF FX 5200 ( Win XP). Zainstalowałem nowe sterowniki ze strony Nvidii z tego roku. Na początku wszystko było ok, jednak po pewnym czasie nie mogłem zmieniać kolorów wideo . Odinstalowałem je oraz wszystkie pliki z Nvidia, ponownie zainstalowałem, ale sytuacja sie nie zmieniła ( kolory pulpitu działają bez zarzutu ). Zainstalowałem stare z 2005r i na tych sterownikach mogę zmieniać kolory wideo, tylko niestety po wgraniu steowników monitora, nie mam pełnego odświeżania monitora. Dzieki za wszystkie sugestie. Wcześniej miałem sterowniki z 2007r i tam wszysko było ok ( niestety już ich nie posiadam ), jeżeli ktoś wie skąd je ściągnąć to proszę o odpowiedż.

Marcin

0 5
  • #3 20 Lip 2008 12:43
    Marcinas
    Poziom 10  

Niestety znowu to samo, ręce opadają.

0
  • #4 20 Lip 2008 15:08
    WojtasJD
    VIP Zasłużony dla elektroda

Marcinas napisał:
    Wcześniej miałem sterowniki z 2007r i tam wszysko było ok ( niestety już ich nie posiadam ), jeżeli ktoś wie skąd je ściągnąć to proszę o odpowiedż.

Windows XP/2000 Driver Archive:
    http://www.nvidia.com/object/winxp-2k_archive.html

0
  • #6 23 Lip 2008 09:36
    md
    Poziom 39  

Marcinas napisał:
    ...... tylko niestety po wgraniu steowników monitora, nie mam pełnego odświeżania monitora.

W takim razie problem będzie po stronie monitora. Wejdź w ustawienia zaawansowane i wybierz odpowiedni monitor lub ustaw ręcznie częstotliwość odświeżania ekranu na karcie monitora

0