Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kilka nawigacji w jednym urządzeniu

myty 20 Lip 2008 11:18 2592 7
  • #1 20 Lip 2008 11:18
    myty
    Poziom 13  

Takie wlaśnie mam pytanie do znawców tematu. Czy da się w jednym urządzeniu (np. takim Becker Traffic Assist 7928 ) zainstalować kilka systemów np. tomtom, garmin, autoMapa ?
    pozdrawiam

0 7
  • #2 20 Lip 2008 12:44
    kitor
    Poziom 34  

A czy na jednym urządzeniu takim jak komputer możesz zainstalować kilka systemów np. Windows XP, Windows 98 i Linux?

Właśnie sobie sam odpowiedziałeś ;]

0
  • #3 20 Lip 2008 19:47
    xxxpiniuxxx
    Poziom 21  

...Pewnie że możesz miec zainstalowane kilka programów nawigacyjnych. Garmin to raczej sam nie zrobisz na bekerze ale całą reszte bez wiekszych problemów...
    Oczywiście musisz uwolnic wince i możesz sie bawic do woli

0
  • #4 20 Lip 2008 20:13
    myty
    Poziom 13  

o...i wlasnie o to mi chodzioło.
    Nie jestem jakimś fachowcem, ale myślę że na jednym urządzeniu można jednak zainstalować więcej niż jeden system operacyjnny.
    Oto podpowiedz fachowców : Powinny dzialac bez problemow oczywiscie jezeli posiada WindowsMobile , w sklepie czasami instaluje rownoczesnie AutoMape, iGo i TomToma w sprzetach klientowtalować kilka różnych systemów operacyjnych

pozdrawiam

Proszę poprawić pisownię przed napisaniem kolejnego posta.
    marek216

0
  • #5 20 Lip 2008 20:31
    marek216

Poziom 43  

Cytat:
    Oto podpowiedz fachowców : Powinny dzialac bez problemow oczywiscie jezeli posiada WindowsMobile

Na WindowsCE również będą działać.

0
  • #6 20 Lip 2008 23:23
    xxxpiniuxxx
    Poziom 21  

myty napisał:
    o...i wlasnie o to mi chodzioło.
    Nie jestem jakimś fachowcem, ale myślę że na jednym urządzeniu można jednak zainstalować więcej niż jeden system operacyjnny.
    Oto podpowiedz fachowców : Powinny dzialac bez problemow oczywiscie jezeli posiada WindowsMobile , w sklepie czasami instaluje rownoczesnie AutoMape, iGo i TomToma w sprzetach klientowtalować kilka różnych systemów operacyjnych [/color]

No Powiedzmy że jest prawie tak jak myślisz. Oprogramowanie do nawigacji nie jest systemem operacyjny, tylko poprostu zwykłym programem.

...Windows Mobile jest w urządzeniach PDA, Smartfonach i tam raczej niema większych problemów z instalką TT, AM, IGO, MIO itp.
    ...WinCE 4.2 5.0 & 6.0 jest już trudniej. Producenci nie zostawiają nam wolnego systemu jak jak w WM. Żeby mieć dostęp ( zobaczyć pulpit, pasek START itp. ) do WinCE trzeba go "odblokować", co wymaga pewniej wiedzy o szkielecie, rejestrze w WinCE...
    ...W razie potrzeby pomocy lub zasięgnięcia jakiś info możesz kliknąć do mnie na GG...
    PZDR

0
  • #7 21 Lip 2008 00:22
    kitor
    Poziom 34  

Cytat:
    Windows Mobile jest w urządzeniach PDA, Smartfonach

Z rozróżnieniem że smartfony to WM Standard, czyli bez ekranu dotykowego; pozostałe niezależnie czy z GSM czy nie to PDA ;]

A co do CE to tu jest o tyle trudniej że są nie tylko zablokowane ale do tego wycięte z funkcji.

0
  • #8 21 Lip 2008 06:55
    myty
    Poziom 13  

Dzieki Panowie, nazrazie bawię się tomtomem jak kupię beckera to poproszę o pomoc
    pozdrawiam myty

Moderowany przez marek216:

Prosiłem o poprawienie pisowni. Za niezastosowanie się do prośby nagroda w postaci ostrzeżenia.

0