Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PC jako zestaw głośnomówiący

21 Lip 2008 21:39 7511 3
 • Poziom 11  
  Witam
  Czy da radę użyć komputera jako zestawu głośnomówiącego przez bluetooth ? Oczywiście z połączeniem z telefonem komórkowym
 • Poziom 12  
  jak sie uda to prosił bym o info na priv,
 • Poziom 11  
  tutaj napisali jak się to da zrobic (jak sprawdze to dam znać, chyba że ktoś mnie wyprzedzi)

  http://support.dell.com/support/edocs/network/P164744/po/spkrfone.htm

  Używanie komputera jako zestawu głośnomówiącego Bluetooth
  UWAGA: Pewne funkcje Bluetooth mogą być niedostępne z powodu stosowanych przez firmy zasad bezpieczeństwa. W przypadku próby użycia funkcji wyłączonej przez administratora IT zostanie wyświetlony komunikat o odpowiedniej treści. Aby uzyskać więcej informacji lub odpowiedzi na pytania, skontaktuj się z administratorem IT.
  Jeśli do komputera są podłączone głośniki i mikrofon, może on służyć jako zestaw głośnomówiący dla telefonu komórkowego z interfejsem Bluetooth.
  Oto sposób konfiguracji:
  1. Kliknij przycisk Start , a następnie kliknij kolejno Panel sterowania (Strona główna Panelu sterowania), Sprzęt i dźwięk oraz Urządzenia Bluetooth.

  Jeśli pojawi się monit o wprowadzenie lub potwierdzenie hasła administratora , wpisz hasło lub kliknij przycisk Zezwalaj.

  2. Na karcie Urządzenia kliknij przycisk Dodaj, aby dodać telefon komórkowy, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora.

  3. W telefonie komórkowym wybierz opcję połączenia urządzenia głośnomówiącego z komputerem.

  4. Kliknij kartę Audio, znajdź telefon komórkowy na liście, kliknij usługę Bramka dźwiękowa telefonii , a następnie kliknij przycisk Połącz. Po zakończeniu połączenia kliknij przycisk Rozłącz.
 • Poziom 9  
  Cześć :)

  Mam problem z podłączeniem telefonu do PC - chcę zrobić z PC zestaw głośnomówiacy - pracuje przy komputerze i ciężko czasem rozmawiać i jedną ręka pisać na klawiaturze

  Mam Nokię N8, Windows7 i adapter Bluetooth - trochę leciwy pewnie bo baaaaaardzo dawno go kupowałem (może tu jest problem) AirLine

  Przez Bluetooth mi nie wyszukuje telefonu, choć przez PC Suite - tak, ale nie musi tą drogą się łączyć, może również po kablu.
  Poradźcie - kupić inny adapter Bluetooth? Jeśli tak to jaki?
  Czy po kablu można zrobić zestaw z PC?

  Bardzo będę wdzięczny za pomoc. Rozwiązałem problem częściowo za pomocą słuchawki Bluetooth ale czasem jest słabe połączenie :)